Stephen Amell pod wrażeniem walki braci Rhodes, Mistrzowie RAW Tag Team z powrotem w Main Event, Kto zawalczy o tytuł Universal na Super ShowDown?, Dalsze losy mistrzostwa Stanów Zjednoczonych

» Popularny aktor Stephen Amell skomentował za pośrednictwem Twittera walkę Cody’ego z Dustinem Rhodesem, która odbyła się na gali AEW Double or Nothing:

“Człowieku… Cody vs Dustin na Double or Nothing to najlepsza opowieść jaką kiedykolwiek widziałem w wrestlingu. Dobra robota chłopaki.”

» Na następny odcinek WWE Main Event nagrane zostały następujące walki:

  • EC3 vs Cedric Alexander
  • RAW Tag Team Champions Zack Ryder & Curt Hawkins vs Luke Gallows & Karl Anderson

» Na RAW poznaliśmy z kolei kolejną walkę na galę Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej. Baron Corbin, który wygrał Fatal 4 Way Elimination Match o miano pretendenta zmierzy się z Sethem Rollinsem o mistrzostwo Universal.

» WWE ogłosiło, że Rey Mysterio pojawi się za tydzień podczas Monday Night RAW, aby oddać mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Wszystko za sprawą kontuzji jakiej nabawił się podczas Money in the Bank. Pomimo tego, że Samoa Joe domaga się zwrócenia mu pasa, póki co, nie wiemy jakie będą dalsze losy tytułu United States.