Słaba frekwencja na SmackDown, Duża gwiazda zapowiedziana na AEW Fight for the Fallen, Kenny Omega krytykujący decyzję WWE

» Ostatnie gale WWE nie cieszą się dużym zainteresowaniem fanów. Po tragicznej frekwencji na Stomping Grounds (około 6,000) i RAW (około 4,500) taki sam los spotkało SmackDown. I choć w tym przypadku nie ma oficjalnie podanej frekwencji, patrząc na poniższe zdjęcia można wywnioskować, że tłumów nie było:

» All Elite Wrestling ogłosiło, że na gali Fight for the Fallen 13 lipca wystąpi Chris Jericho. Póki co, nie wiadomo, czy pretendent do tytułu AEW World Championship będzie miał na tym show walkę, czy też tylko pojawi się w jakimś segmencie. Obecna karta walk na te wydarzenie prezentuje się następująco:

  • The Young Bucks vs Cody & Dustin Rhodes
  • Brandi Rhodes vs Allie
  • Kenny Omega vs Cima

Już w sobotę odbędzie się natomiast druga gala dla AEW – Fyter Fest. Tam zobaczymy m.in. walkę Jon Moxley vs Joey Janela.

» Kenny Omega nie był zadowolony z faktu, iż WWE Network zapowiedziało transmisję z gali EVOLVE w tym samym dniu w którym odbywać się będzie AEW Fight for the Fallen. Na Twitterze napisał, że nie jest fair rywalizować z galą o charakterze charytatywnym. Tweet został jednak przez niego usunięty, a sam zawodnik napisał: „Powiedziałem to co myślę, a to otworzyło drzwi do bardzo toksycznego środowiska. To nie była wiadomość dla fanów, czy znajomych, tylko dla osób podejmujących decyzje. Życzę wszystkim najlepszego wrestlingu na każdym show, który będzie odbywał się tego dnia. To wszystko.”.