Paige nie jest zadowolona z obecnej pozycji The Kabuki Warriors, Allie o Impact Wrestling i AEW, Tony Khan o walkach intergender, Roman Reigns w reklamie, Nowa gwiazda MLW

» Była mistrzyni WWE Divas – Paige w rozmowie z The Sun oznajmiła, że nie jest zadowolona z tego jak traktowana jest jej grupa The Kabuki Warriors. Według niej, Asuka i Kairi Sane to tag team, który może zmienić reguły gry w WWE i zdecydowanie zasługują na więcej krytykując przy tym nieco decyzje podejmowane przez Creative Team WWE. A, jak Wy się na to zaopatrujecie? Napiszcie w komentarzu 😉

» Allie, która zadebiutowała w AEW podczas Buy In Fyter Fest zapytana o Impact Wrestling odpowiedziała:

“Spędziłam wiele czasu w Impact i mój czas tam dobiegł końca. Teraz jestem w AEW i jestem tym podekscytowana. Uwielbiam gości, którzy tym zarządzają, ucieszyłam się z faktu, że podjęli się prowadzenia tak niesamowitej firmy. Wiedziałam, że właśnie tam chcę być. Moją wymarzoną przeciwniczką w AEW jest Britt Baker. Byliśmy razem na galach sceny niezależnej, ale nigdy nie mieliśmy ze sobą walki 1 vs 1. Niemniej teraz jestem skoncentrowana na Brandi Rhodes z którą zawalczę 13 lipca podczas Fight for the Fallen. Wracając do Impact, obie szatnie są niesamowite. Uwielbiam każdą kobietę z dywizji Knockout’s, są niesamowite. Uwielbiałam dzielić z nimi szatnię i jestem również podekscytowana dzieleniem szatni z paniami w AEW.”

» Bardzo ciekawej wypowiedzi udzielił też prezes All Elite Wrestling – Tony Khan:

“Intergender Matche? Nie sądzę, żeby to było fajne. Pamiętam jak podczas Battle Royale na gali All In, Jordynne Grace dostała w twarz. A, ja jestem naprawdę przeciwny przemocy domowej. Koncentrujemy się na dywizji męskiej: singlowej oraz tagowej oraz dywizji dla kobiet: również singlowej oraz tagowej. Mieszane walki raczej nie będą się u nas odbywały.”

Khan zdradził także, że nie podobał mu się segment z Joey’em Ryanem na All In. Według niego, po tej gali każdy mówił o jego wejściu zamiast skupić się na Hangmanie Page’u, który dał dobre show.

» Roman Reigns wziął udział w reklamie Brisk przy okazji promując najnowszy film ze swoim udziałem “Hobbs & Shaw”:

» Południowoamerykański luchador – Zenshi podpisał kontrakt z Major League Wrestling. Zadebiutuje on tam podczas gali 6 lipca na stadionie Cicero w Chicago.