Gdzie można oglądać AEW Dynamite poza USA?, Debiut Evolve Championa w Full Sail, Mocna karta walk na następne NXT w USA Network

» Brytyjska stacja ITV ogłosiła, że od 6 października zacznie transmisje tygodniówki AEW Dynamite. Jak już można zauważyć, będą to transmisje opóźnione o 4 dni względem premiery w USA. Bardzo wielu Brytyjczyków z tego powodu nie jest zadowolonych, gdyż liczyli na emisje na żywo.

» Tymczasem wiemy już, że poza USA, Dynamite na żywo (jak i z odtworzenia) będzie można oglądać na portalu Fite TV. Wprowadzą oni specjalną usługę “AEW Plus”, która będzie kosztować $4.99 miesięcznie lub $2.99 w przypadku jednej tygodniówki. Póki co, usługa dotyczy krajów takich jak Wielka Brytania, Irlandia, Australia, Japonia, Włochy, Hiszpania, Chile, Brazylia oraz Bliskiego Wschodu. Nie ma informacji o aktywnej usłudze w Polsce, choć zapytaliśmy o to i jak tylko dostaniemy odpowiedź, poinformujemy.

» W Dark Matchach ostatniego NXT, debiutujący w Full Sail University, Evolve Champion Austin Theory pokonał Ridge Hollanda, a Reina Gonzalez zwyciężyła w starciu z Santaną Garrett.

» Jeśli natomiast chodzi o następny odcinek NXT w USA Network, oto atrakcje jakie nas na nim czekają:

  • Adam Cole (c) vs Matt Riddle – NXT Championship Match
  • Shayna Baszler (c) vs Candice LeRae – NXT Women’s Championship Match
  • Kyle O’Reilly & Bobby Fish (c) vs Street Profits – NXT Tag Team Championship Match
  • Johnny Gargano vs Shane Thorne
  • “The Velveteen Dream Experience”

Zapowiedziano także, że epizod ten będzie miał ograniczoną ilość reklam, co stanowi poważne zagrożenie dla AEW Dynamite, które startuje 2 października na TNT.