Zaktualizowana karta walk na AEW Fyter Fest, Była gwiazda WWE oficjalnie w rosterze All Elite Wrestling, Nowe logo SmackDown?

» Następna gala All Elite Wrestling odbędzie się 29 czerwca w Ocean Center Arena w Daytona Beach. Będzie ona zorganizowana we współpracy z firmą CEO zajmującą się grami video. Aktualna karta walk na Fyter Fest (bo tak właśnie nazywa się ta gala) prezentuje się następująco:

Gala będzie dostępna za darmo dla fanów ze Stanów Zjednoczonych i Kanady za pośrednictwem strony B/R Live. Cody Rhodes przyznał, że była to dla nich niełatwa decyzja:

“Cieszę się, że możemy to zrobić za darmo. To była bardzo wielka dyskusja i jestem bardzo podekscytowany. Dostaniecie pierwszą walkę Jona Moxley’a w AEW za darmo. To świetne. Nie mogłem prosić o lepszych partnerów niż ludzie z B/R Live.”

» W dniu wczorajszym, All Elite Wrestling poinformowało, że oficjalnie podpisali kontrakt z Shawnem Spearsem znanym w WWE jako Tye Dillinger:

Spears swoją pierwszą walkę w AEW odbył na gali Double or Nothing, gdzie rywalizował w Casino (Battle) Royale.

» Wszystko wskazuje na to, że od momentu przejścia WWE SmackDown na FOX, program zmieni logo. Na antenie FOX Sports wyemitowano bowiem reklamę tejże tygodniówki i o to co zobaczyli widzowie na jej końcu:

SmackDown na FOX zawita od 4 października. Od tego czasu program emitowany będzie na stałe w piątkowe wieczory.