Oglądalność SmackDown, Morale w szatni RAW, WWE odpowiada na zarzuty związane z Arabią, AEW zapowiada specjalne wydanie Dynamite

» Ostatni odcinek WWE Friday Night SmackDown na antenie FOX odnotował oglądalność w postaci 2.520 miliona osób. Wcześniej media podawały, że były to 2.543 miliona, jednak było to w sobotni poranek, więc wynik nie był dokładny. Przypomnijmy, że we wspomnianym odcinku doszło do “inwazji” zawodników z NXT, którzy udanie zwyciężyli z gwiazdami SmackDown.

» Jak informuje WrestleVotes, morale w szatni przed najnowszym RAW mocno spadły. Ponoć panuje tam klimat znużenia i większość mówi o ostatniej klęsce podróżniczej po gali Crown Jewel. Spekuluje się, że będzie to główny temat rozmów jeszcze przez bardzo długi czas. Ciekawe jest też to, że dopiero jakiś czas temu WWE zaprezentowało na swojej stronie zapowiedź RAW, gdyż zwykle odbywa się to dużo wcześniej.

» Tymczasem jeśli chodzi o Arabię Saudyjską, WWE w rozmowie z Forbes zaprzeczyło jakoby to rząd arabski odpowiadał za opóźnienia w locie. Zaprzeczyli również, że Arabia jest im winna pieniądze, o czym pisaliśmy w jednym z poprzednich postów.

» AEW ogłosiło kolejne, specjalne wydanie swojej tygodniówki Dynamite. Nastąpi to 8 stycznia 2020 roku i będzie to show rocznicowe. I nie chodzi o rocznicę Dynamite (te zadebiutowało 2 października 2019), jednak o rocznicę samego AEW, gdyż ci poinformowali o swoim starcie 1 stycznia, a kilka dni później odbyła się pierwsza konferencja prasowa zapowiadająca Double or Nothing. Bilety na wspomniane Dynamite trafią do sprzedaży 8 listopada za pośrednictwem AEWTix.com. Ceny biletów jak zwykle, rozpoczną się od 20 dolarów.