NJPW wraca do Madison Square Garden, Extreme Rules 2020, Oglądalność SmackDown, Gwiazda WWE w turnieju wXw

» Ogłoszone zostało w dniu dzisiejszym, że New Japan Pro Wrestling powróci do najpopularniejszej areny świata – Madison Square Garden w dniu 22 sierpnia. Tym razem będzie to ich samodzielna gala, a nie tak jak to miało miejsce w roku ubiegłym, łączona z Ring of Honor. Ponadto zostało ogłoszone, że 19 września rozpocznie się G1 Climax 30. Finały zaplanowane są na 16, 17 i 18 października.

» WWE zapowiedziało z kolei galę Extreme Rules PPV. Odbędzie się ona 19 lipca w SAP Center w San Jose. Bilety trafią do sprzedaży w dniu 20 marca.

» Piątkowy odcinek WWE SmackDown na FOX obejrzało 2.547 miliona widzów. Jest to zatem wzrost względem ostatniego tygodnia, kiedy to niebieską tygodniówkę obejrzało 2.497 miliona widzów.

» Westside Xtreme Wrestling ogłosiło, że gwiazda WWE Lio Rush weźmie udział w tegorocznym 16 Carat Gold Tournament, który odbędzie się w dniach 6-8 marca. Warto wspomnieć, że jest to największy turniej wrestlingowy w Europie.

» Bryan Alvarez z Wrestling Observer Radio poinformował, że osobą która ruszyła na MJF’a pod koniec ostatniego odcinka AEW Dynamite nie był żaden z fanów, a jednak tak jak spekulowano – Frankie Kazarian. Ponoć miał on ruszyć w pościg za MJF’em na trybuny, kiedy ten wcześniej zaatakował Cody’ego poniżej pasa.