Nowe walki w karcie Super ShowDown, Eight Man Tag Team Match zapowiedziany na RAW, EC3 w All Elite Wrestling?

» Po ostatnim SmackDown do karty Super ShowDown trafiły dwie nowe walki. W jednej z nich, zgodnie z oczekiwaniami Goldberg zmierzy się z “The Fiendem” Bray’em Wyattem o mistrzostwo Universal. W drugiej dojdzie do kolejnej walki Romana Reignsa z Kingiem Corbinem. Tym razem w Steel Cage Matchu. Zaktualizowana karta na te wydarzenie (które przypomnijmy odbędzie się w Arabii Saudyjskiej) prezentuje się następująco:

WWE Title Match
Ricochet vs. Brock Lesnar (c)

WWE Universal Title Match
Goldberg vs. “The Fiend” Bray Wyatt (c)

SmackDown Tag Team Titles Match
John Morrison & The Miz vs. The New Day (c)

Steel Cage Match
King Corbin vs. Roman Reigns

» Na najbliższym Monday Night RAW zapowiedziane zostały z kolei dwie walki:

  • Seth Rollins, Murphy & AOP vs Kevin Owens, Samoa Joe & The Viking Raiders
  • Asuka vs Becky Lynch (c) – RAW Women’s Championship Match

» Wszystko wskazuje na to, że po zakończeniu swojej przygody z WWE, EC3 przejdzie do All Elite Wrestling. Chris Jericho na Instagramie wstawił bowiem zdjęcie z tym zawodnikiem podpisując je: “Świetna rozmowa z EC3 dzisiaj w Orlando! Duże rzeczy nadchodzą w przyszłości dla tego utalentowanego brata…” oznaczając profil AEW na końcu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Great chat with @therealec3 tonight in Orlando! Big things coming in the future for this talented brother …. @allelitewrestling

Post udostępniony przez Chris Jericho (@chrisjerichofozzy)

Warto przypomnieć, że prawa do posługiwania się nazwą “EC3” nie ma WWE, a sam zawodnik. Przy ewentualnym przejściu do AEW zatem nie będzie musiał on zmieniać swojego ring name’u.