Kto będzie przeciwnikiem Bray’a Wyatta na WrestleManii 36?, Oglądalność WWE Backstage, Ważna informacja od AEW, AXS TV rezygnuje z gal NJPW

» WWE przygotowuje się do sezonu WrestleManii 36 i wkrótce powinniśmy dowiedzieć się jakie walki będą tymi najważniejszymi na największej imprezie roku. Według najnowszego raportu Wrestlingnews.co, kluczową walką ze strony SmackDown ma być starcie o pas Universal pomiędzy “The Fiendem” Bray’em Wyattem, a Romanem Reignsem. Oczywiście to tylko pogłoski i nie można tego jeszcze traktować poważnie, ale trzeba powiedzieć, że taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. W raporcie zauważono, że celem WWE jest przywrócenie Reignsa do pozycji lidera firmy. Jego konflikt z Królem Corbinem i ostatnie przegrane polegają na odwróceniu reakcji ze strony niektórych antyfanów Romana.

» Wtorkowy odcinek WWE Backstage na Fox Sports 1 przyciągnął przed ekrany 153,000 widzów. Jest to zdecydowanie lepszy wynik niż w zeszłym tygodniu, kiedy to Backstage oglądało zaledwie 95,000 widzów.

» All Elite Wrestling ogłosiło, że począwszy od nowego roku, bilanse przegranych i wygranych zostaną wyzerowane:

» Także od 2020 roku, stacja AXS TV przestanie emitować gale New Japan Pro Wrestling, co za pośrednictwem Twittera, ogłosiła już sama federacja.

Nie ma także w planach emisji NJPW na innych amerykańskich kanałach telewizyjnych.