WWE Monday Night RAW 13 kwietnia 2020: Raport

Mamy poniedziałek, a to oznacza kolejny epizod Monday Night RAW! Dziś kontynuujemy przygotowania do Money In The Bank, gdyż odbędzie się starcie pomiędzy Asuką, a Ruby Riott o miejsce w walce o walizkę.

 

Dzisiejszy odcinek rozpoczyna Drew McIntyre, który pragnie podziękować za wsparcie jakie otrzymał od fanów WWE po zdobyciu tytułu na WrestleManii. To jest iście niebywałe, że udało mu się pokonać Brocka Lesnara w mniej niż 5 minut jak również zwycięstwo nad Big Showem kilkadziesiąt minut później. Szkot zapowiada, że w przeciwieństwie do swojego poprzednika, zamierza być walczącym mistrzem. Nagle na arenie pojawia się Andrade wraz z Zeliną Vega, która przypomina kiedy to jej klient walczył o mistrzostwo przeciwko Drew. Przypomina, iż po tej walce musiał on udać się na 6 miesięczną przerwę spowodowaną kontuzją. McIntyre pragnie zrewanżować się dzisiejszego wieczoru i zamierza stoczyć walkę z Latynosem.

 

Money In The Bank Qualifying Match

Asuka vs. Ruby Riott

Zwycięzca – Asuka

 

Na zapleczu MVP przygotował dla nas specjalny odcinek MVP Vip Lounge, w trakcie którego zapowiada walki kwalifikujące do starcia o walizkę Money In The Bank.

 

Singles Match

Aleister Black vs. Oney Lorcan

Zwycięzca – Aleister Black

 

W ringu jest już obecna Becky Lynch, która zauważa, że jej walka z Shayną na WrestleManii była tak naprawdę starciem umysłów. Ponadto uważa, że ktoś kto przez całe życie prześladuje pozostałych nigdy nie będzie w stanie pokonać kogoś kto musiał wszystko przetrwać. Mistrzyni pragnie wyzwać do pojedynku kogokolwiek kto zdobędzie walizkę Money In The Bank.

 

Na backstage’u Zelina Vega przypomina, że prawdziwy dominujący mistrz znajduje się tuż obok niej oraz, że ostatnio kiedy to Drew był mistrzem to stracił to tytuł właśnie na rzecz Andrade.

Money In The Bank Qualifying Match

Shayna Baszler vs. Sarah Logan

Zwycięzca – Shayna Baszler

 

Na backstage’u Seth Rollins wspomniał, iż jego kariera została naznaczona.

 

Singles Match

Akira Tozawa vs. Austin Theory

Zwycięzca – Austin Theory

Po walce Tozawa był w dalszym ciągu atakowany przez pozostałych klientów Zeliny Vegi.

 

Na backstage’u Rey Mysterio, który przypomniał jak duży wpływ miała walizka Money In The Bank w 2010 roku kiedy to stracił mistrzostwo na rzecz Kane’a. Tym razem to Meksykanin pragnie mieć szansę wykorzystać kontrakt.

Na zapleczu znajduje się również Seth Rollins, który pragnie przypomnieć, że dalej jest tutaj dla nas.

 

Singles Match

Angel Garza vs. Tehuti Miles

Zwycięzca – Angel Garza

Po walce Miles podzielił los Tozawy.

 

Money In The Bank Qualifying Match

Kairi Sane vs. Nia Jax

Zwycięzca – Nia Jax

 

Na arenie znajduje się Charlotte Flair, która stoi tutaj jako mistrzyni, gdyż pokonała kolejną znaczną zawodniczkę. W zeszłym roku Vince McMahon wybrał ją i dodał do walki wieczoru WrestleManii. W tym roku zaś Rhea wybrała ją – jak widzimy nie skończyło się to dla niej najlepiej. Teraz już jednak skupia się na kolejnych przeszkodach. Io Shirai mimo, że zapewniła sobie walkę z królową to nie pokona jej i będzie zmuszona się pokłonić.

 

Singles Match

No Way Jose vs. Bobby Lashley

Zwycięzca – Bobby Lashley

 

Na zapleczu Seth Rollins tym razem zapowiada rozwianie wszelkich wątpliwości.

 

Tag Team Match

Ricochet & Cedric Alexander vs. The Viking Raiders

Zwycięzcy – The Viking Raiders

 

Na backstage’u The Street Profits zaznaczyli, iż mają wiele szacunku wobec The Viking Raiders jednak jeżeli ci zamierzają odebrać im tytuły to ich relacje mogą ulec pogorszeniu. Bianca Belair przypomniała jednak, że mistrzowie Tag Team jeszcze ani razu nie pokonali wikingów dlatego też motywuje ich do zwiększenia wysiłku. Ponadto dowiedzieliśmy się, że Bianca oficjalnie jest częścią rosteru RAW.

 

Singles Match

Drew McIntyre vs. Andrade

Zwycięzca – Drew McIntyre

Po walce zwycięzcę zaatakował Seth Rollins po czym swój wzrok skoncentrował na mistrzostwie WWE. Tym właśnie widokiem kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.