WWE Monday Night RAW 03 lutego 2020: Raport

Dziś znajdujemy się w Salt Lake City w stanie Utah. To właśnie tutaj odbędzie się pierwszy epizod Monday Night RAW w tym miesiącu. Jak wytłumaczy się Randy Orton ze swojego zeszłotygodniowego ataku? Kto zawalczy z Brockiem Lesnarem na Super ShowDown? Za kilka godzin będziemy już to wiedzieć!

 

Show rozpoczyna Randy Orton, który próbował wytłumaczyć się ze swojego zeszłotygodniowego zachowania.  Tym wszystkim staraniom towarzyszył jednak ogromny heat od strony fanów, który ostatecznie spowodował, iż Żmija nie była w stanie dojść do głosu i po kilkunastu minutach stwierdziła, że nie jest w stanie tego zrobić i opuściła ring.

 

Singles Match

Lana vs. Liv Morgan

Zwycięzca – Liv Morgan

Po walce do akcji powróciła Ruby Riott, która pierw udawała chęć reunionu Riott Squad, a później z zaskoczenia zaatakowała Liv. Na koniec dzieła zniszczenia dokończyła Lana.

 

W ringu jest Drew McIntyre, który zaraz stoczy walkę z Mojo Rawleyem. Ostrzega go, że kiedy skończy swoją przemowę to zostanie natychmiast zniszczony przez Claymore Kick. Szkot następnie zwraca uwagę na zeszłotygodniowy atak Brocka znienacka. Uważa, że ten tak się zachował ze względu na obawę co stanie się z nim na WrestleManii.

Singles Match

Drew McIntyre vs. Mojo Rawley

Zwycięzca – Drew McIntyre

 

Na backstage’u znajduje się AOP wraz z Buddym Murphym. Australijczyk nie obawia się dzisiejszej walki z The Viking Raiders i Kevinem Owensem, ponieważ to oni stoją po właściwej stronie historii. Do drużyny dołącza Rollins, który zaleca jej skupić się na akcji w ringu, a tymczasem on sam dokończy wywiad. Seth cieszy się z okazji na walkę z Brockiem Lesnarem na Super ShowDown. Monday Night Messiah przypomina, że pokonał już Brocka dwukrotnie i dwukrotnie również odebrał mu mistrzostwo. Z tego też powodu Rollins przeprasza Drew, ale ten będzie musiał zacząć przygotowywać się na nowego oponenta na WrestleManii.

Six Man Tag Team Elimination Match

The Viking Raiders & Kevin Owens vs. AOP & Buddy Murphy

Zwycięzcy – AOP & Buddy Murphy

Jako pierwszy wyeliminowany został Erik, który został zaatakowany przez Setha Rollinsa, następnie Ivar wykonując niebezpieczny atak nabawił się urazu, przez który sędziowie nie dopuścili go do kontynuacji walki. Wydawało się jednak, że Owens poradzi sobie w sytuacji 3 na 1, ponieważ pierw wyeliminował Buddy’ego, a później Akama. Pod koniec walki jednak został rozproszony przez Rollinsa co wykorzystał Rezar i wykończył przeciwnika.

 

Na backstage’u otrzymujemy wywiad z Ricochetem, który cieszy się z okazji na szansę na walkę o mistrzostwo WWE, który jest dla niego wszystkim. Mimo, że nie ma takiej siły jak Lashley ani pomocników jak Rollins to ma coś co pozwoli mu dziś zwyciężyć.

Singles Match

Aleister Black vs. Eric Young

Zwycięzca – Aleister Black

Po walce Black powiedział kilka słów. Jest zdania, że ludzie powinni być kimkolwiek chcą być, więc zapuka do drzwi każdego zawodnika rosteru RAW, i zniszczy ich. Upewni się przy tym, że stało się to z mocy tego, kto był tym kim chciał być.

 

W ringu znajdował się Humberto Carrillo, który przygotowywał się do pojedynku. Jego dzisiejszym rywalem okazał się być Angel Garza, któremu towarzyszyła Zelina Vega. Znalazła ona słabość Carrillo w rewanżu za to co ten zrobił Andrade tydzień temu. Dowiedzieliśmy się ponadto, że Garza jest kuzynem Humberto. Angel następnie wyjaśnił, że to on jest głową rodziny i jest zły z tego co ten uczynił Andrade. Później zaatakował swego kuzyna, zerwał matę przed ringiem i próbował wykonać DDT. Na pomoc pojawił się jednak Rey Mysterio, który udaremnił atak.

Singles Match

Rey Mysterio vs. Angel Garza

Zwycięzca – No contest

Pod koniec starcia Garza uczynił Mysterio to, co niedawno planował dla Carrillo. Doprowadziło to do zakończenia walki, a kontuzjowanym Reyem zajęli się sędziowie.

 

W ringu znajduje się Charlotte, która w dalszym ciągu zastanawia się kogo wybierze jako przeciwniczkę na WrestleManii. Problem Flair polega na tym, że była ona już zarówno mistrzynią RAW jak i SmackDown wielokrotnie. Pokonała już kilka razy zarówno Bayley jak i Becky Lynch. Dalszą przemowę przerywa Rhea Ripley, która przypomina, że zwyciężczyni Royal Rumble nigdy jej nie pokonała. Co więcej, to właśnie mistrzyni NXT pokonała Charlotte, dlatego też proponuje, aby ta na WrestleManii stanęła w szranki z Australijką. Flair jednak opuszcza arenę.

 

Na backstage’u tym razem jesteśmy świadkami wywiadu z Lashleyem, który dzisiaj zamierza pokonać zarówno Rollinsa jak i Ricocheta. Gdy już to uczyni zwycięży z Brockiem Lesnarem na Super ShowDown i pojawi się na WrestleManii jako mistrz WWE. Tam zaś pokona Drew McIntyre’a.

 

Singles Match

Asuka vs. Natalya

Zwycięzca – Asuka

Po walce zwyciężczyni wyzwała do rewanżu o mistrzostwo Becky Lynch. Zainteresowana pojawiła się na arenie i zgodziła się na pojedynek.

 

W kwadratowym pierścieniu znajduje się Seth Rollins, który gratuluje swoim partnerom zwycięstwa kilkadziesiąt minut wcześniej. Teraz jednak jest jego czas, jego czas, by kolejny raz zdetronizować Lesnara. Seth dziękuje fanom za to, że dzięki nim stał się tym kim jest dziś. Tym razem zamierza pokonać Brocka nie dla siebie, ale dla większego dobra, by móc zostać zapamiętanym jako ten, który uratował ten biznes.

Triple Threat Match

Seth Rollins vs. Ricochet vs. Bobby Lashley

Zwycięzca – Ricochet

W trakcie walki pojawili się AOP oraz Buddy Murphy, którzy zaatakowali przeciwników Rollinsa próbując pomóc mu w wygranej. Przeszkodzili im w tym Kevin Owens i The Viking Raiders, którzy zajęli się pomocnikami Setha. Po walce natomiast ponownie z zaskoczenia zwycięzcę zaatakował Brock Lesnar. Tym wydarzeniem kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.