WWE Monday Night Raw 24 lutego 2020: Raport

Pora na ostatni epizod czerwonej tygodniówki w lutym, a tym samym ostatni na drodze do Super ShowDown! To właśnie dziś czeka nas rewanż z ubiegłotygodniowego starcia pomiędzy Aleistarem Blackiem, a Erickiem Rowanem. Ponadto, tutaj, w Winnipeg w Kanadzie powróci Brock Lesnar oraz dowiemy się co dalej czeka na RAW Randy’ego Ortona.

Show rozpoczyna Randy Orton, który wspomina czasy, kiedy to RAW ostatnio zawitało do Winnipeg. Okazuje się, że od tego momentu minęło już 15 lat, Żmija była wtedy mistrzem Interkontynentalnym i została zaatakowana przez swojego późniejszego przyjaciela – Edge’a. Randall ponownie przeprasza fanów WWE za to co uczynił mu miesiąc temu. Niespodziewanie pojawia się Kevin Owens, który mimo wciąż trwającego konfliktu z Sethem Rollinsem, dziś zamierza skupić się na Ortonie. Kanadyjczyk uważa, że nikt nie wierzy w skruchę Randy’ego i proponuje mu, aby ten wyjawił prawdę, dlaczego zaatakował Edge’a. Kevin widział w swoim rodaku wzór do naśladowania, który zaprowadził go do miejsca, w którym jest dzisiaj, dlatego też wychodzi z ofertą pojedynku, by mógł zemścić się na Ortonie. Ten akceptuje wyzwanie jednak starcie odbędzie się później, a tymczasem Żmija opuszcza ring.

 

Na backstage’u otrzymujemy wywiad z Angelem Garzą i Zeliną Vegą, która tłumaczy, że familia dzieli się na taką, którą się chwali i taką, której się wstydzi. Vega zalicza Carrillo do drugiego rodzaju, dlatego też dziś Angel Garza wyrzuci rodzinne śmieci.

Singles Match

Angel Garza vs. Humberto Carrillo

Zwycięzca – Angel Garza

 

Singles Match

Luke Gallows vs. Ricochet

Zwycięzca – Ricochet

Walkę obserwował na zapleczu Paul Heyman.

Na backstage’u A.J. jest poirytowany tym, że już na Super ShowDown Ricochet może potencjalnie zostać nowym mistrzem. Jednocześnie jednak cieszy się z tego powodu, gdyż w takiej sytuacji będzie się on znajdował tuż za nim, by móc odebrać mu tytuł. Obok grupy przechodzi Aleister Black, a A.J. wykorzystuje tą okazję, by zareklamować swoją grupę i wraz ze swoimi partnerami atakuje Blacka.

 

Do ringu zmierza Brock Lesnar w raz ze swoim menadżerem, który od dłuższego czasu próbował zrozumieć na czym polegają slogany poszczególnych gwiazd WWE, ale jedyne co pojął to fakt, iż jego klient nie potrzebuje podobnych chwytliwych haseł, gdyż tym co go promuje jest sposób w jaki prezentuje się w ringu od samego początku swojej kariery. Z tego też powodu, gdy Bestia znajdzie się w czwartek w ringu będzie to wielkie wydarzenie. Jeżeli Ricochet wygra na Super ShowDown będzie walczył w walce wieczoru Wrestlemanii, jeżeli tak się stanie będzie to miało opłakane skutki. Heyman kładzie jednak nacisk na słowie „jeżeli” uważając, że nie jest to w żaden sposób możliwe. Paul pokusi się o jeszcze jeden spolier – w czwartek pokona Ricocheta, a na WrestleManii McIntyre’a, gdyż nie ma nikogo na tej planecie takiego jak Brock Lesnar.

 

Singles Match

Aleister Black vs. Erick Rowan

Zwycięzca – Aleister Black

Po walce Black zapowiedział, że w przyszłym tygodniu swój gniew skieruje w stronę A.J. Stylesa, którego oficjalnie wyzwał do walki.

 

Charly Caruso przeprowadza wywiad z Drew McIntyre’em, którego nie interesuje zwycięzca czwartkowego pojedynku, gdyż poradzi sobie na WrestleManii z każdym. Drew nie sądził, że kiedykolwiek powróci do WWE jednak sprawy potoczyły się w tak dobrym kierunku, że już niedługo będzie walczyć w walce wieczoru WrestleManii. Szkot przypomina swoje najlepsze momenty po powrocie – między innymi wcześniejsze lata w NXT, gdzie został mistrzem. Drew swoją osobą poświadcza, że trudna, systematyczna praca z czasem zaczyna przynosić efekty i na Wrestlemanii spełni swoje przeznaczenie.

 

W ringu znajduje się R-Truth, który wita nas w swoim programie „Truth TV”. Zaprasza ponadto do ringu swoich dzisiejszych gości – Lashleya i Lanę, która informuje, że nie pojawili się w kwadratowym pojedynku, by występować w jakimś głupim talk show. Okazuje się, że Bobby ma na dziś zaplanowane starcie z Truthem.

Singles Match

R-Truth vs. Bobby Lashley

Zwycięzca – Bobby Lashley

 

Pora na podpisanie kontraktu na starcie kobiet w komorze Elimination Chamber. Jako pierwsza głos zabiera Asuka, która domaga się pojawienia w ringu również Shayny, która ostatecznie zjawiła się w trakcie podpisywania przez poszczególne zawodniczki kontraktu. Baszler skupiła swoją uwagę na Natalyi jednak okazało się, że Asuka również ma sprawy do załatwienia z pretendentką do mistrzostwa kobiet. W ringu ostatecznie wywiązał się wielki brawl, w który zaingerowała również Becky Lynch, atakując swoją przyszłą oponentkę.

 

W ringu znajdują się Street Profits, którzy drwią sobie ze swoich przeciwników na Super ShowDown.

Singles Match

Montez Ford vs. Seth Rollins

Zwycięzca – Seth Rollins

W trakcie walki sędzia wyrzucił z areny zarówno Buddy Murph’ego jak i Angelo Dawkinsa.

 

Singles Match

Kevin Owens vs. Randy Orton

Zwycięzca – Randy Orton

W trakcie walki na arenie zjawiła się zarówno grupa Rollinsa jak i Street Profits wraz z The Viking Raiders, wobec czego obok ringu wywiązała się bijatyka. Kevin przegrał ostatecznie z powodu sędziego, który odliczył przypięcie do trzech w ekspresowy sposób. Po walce Rollins wrzucił do ringu krzesła, aby Orton mógł dokończyć dzieła zniszczenia. Orton jednak opuścił ring, a Kevin Owens wyładował swoją frustrację na sędzi, który jak się okazało miał pod swoim uniformem koszulkę z logiem Monday Night Messiaha. W ten sposób kończymy ostatni odcinek Monday Night RAW przed Super Showdown.