25-lecie Stone Cold Steve’a Austina, Kiedy ukończony zostanie tytuł TNT?, Specjalny film z Kairi Sane od WWE

» WWE podobno planuje wkrótce uhonorować Stone Cold Steve’a Austina. Według “WrestleVotes” istnieją plany, aby federacja świętowała 25-lecie Austina, podobnie jak zrobili to z Triple H’em wcześniej w tym roku. Mówi się o tym, że oznaczać to będzie m.in. wprowadzenie nowych gadżetów i odzieży do sprzedaży, jednak warunkiem jest przywrócenie publiczności na galach. WWE i Steve Austin chcą bowiem, aby w takiej celebracji uczestniczyli fani na trybunach. Istniała nadzieja, że Ci powrócą na jesieni, natomiast w chwili obecnej nie jest to potwierdzone, ze względu na wciąż trwającą pandemię koronawirusa. Stone Cold podpisał kontrakt z WWE pod koniec 1995 roku, a zadebiutował 8 stycznia 1996 na RAW. Jest sześciokrotnym mistrzem WWE, dwukrotnym mistrzem Intercontinental, czterokrotnym mistrzem Tag Team, zdobywcą King of The Ring z 1996 i zwycięzcą Royal Rumble Matchu w latach 1997, 1998 i 2001. Został wprowadzony do WWE Hall of Fame w 2009. Ostatnią walkę stoczył w 2003 przegrywając z The Rockiem na WrestleManii 19.

» Jeden z fanów na Twitterze zapytał się Cody’ego, kiedy w końcu zostanie ukończony pas TNT. Posiadacz tego mistrzostwa odpowiedział, że stanie się to 12 sierpnia. Przypomnijmy, że po tym jak tytuł TNT został zaprezentowany na Double or Nothing, wiele fanów odebrało jego wygląd bardzo krytycznie.

» WWE opublikowało na YouTube specjalny film z Kairi Sane w roli głównej. Jak wiemy, ta postanowiła odejść z federacji, a jej ostatnim występem było poniedziałkowe RAW. Kairi wróciła do swojej rodziny w Japonii.