Triple H o NXT i AEW, Tony Khan w pozytywnych słowach o Orange Cassidym, Debiut Heatha w następnym odcinku IMPACT

» Na ostatnim spotkaniu akcjonariuszy WWE, Triple H wypowiedział się na temat NXT oraz wojny ratingowej z AEW:

“NXT to trzecia globalna marka, obok RAW i SmackDown. Jest to również miejsce w którym tworzymy nowe gwiazdy i szykujemy je do debiutów na RAW i SmackDown.”

“Jeśli chodzi o ratingi, jestem z nich bardzo zadowolony, szczególnie w obecnych okolicznościach. Wszystko idzie dobrze. Patrzymy na to długoterminowo, nie krótko. To bardzo ekscytujące. Mamy wiele gwiazd. Jest także wielu młodych, głodnych sportowców i plan, aby wznieść ich wyżej. Cały czas trenują i polepszają swoje umiejętności. Przyszłość stoi przed nimi otworem.”

“(o AEW) Dla mnie to jest taki moment, kiedy coś zaczynasz i jest to bardzo ekscytujące, świeże i z pewnością cieszy się zainteresowaniem, ale to wielki świat. Nadal koncentrujemy się na własnym produkcie i rozwoju naszych gwiazd. Jak powiedział wcześniej Vince, mamy bardzo duże doświadczenie w robieniu tego z niesamowitymi sukcesami przez wiele, wiele lat i nadal będziemy to robić.”

» Prezes All Elite Wrestling Tony Khan w rozmowie z Brettem Thompsonem w ESPN skomentował natomiast postać Orange Cassidy’ego:

“Miał swoich zwolenników, ale kiedy zaczynaliśmy, nie był kimś, kogo byłem szczególnie świadomy lub co do którego miałem duże plany. Po Double or Nothing, spędziłem dużo czasu z Orange Cassidym i poznałem go dużo lepiej. Rozmawiałem z nim o pomysłach, a to otworzyło nam wiele drzwi. Nie miałem pojęcia jak inteligentną osobą jest Orange Cassidy. On jest bardzo, bardzo mądry. I naprawdę nie miałem pojęcia jak dobrze to wszystko jest przemyślane. Jest wszechstronnie utalentowany, jest graczem zespołowym, stara się, aby inne osoby wyglądały dobrze. Najważniejsze jest to, że jego praca jest fenomenalna. Jest wielkim wrestlerem. Stał się dużym sprzedawcą swoich gadżetów i występował w wysoko ocenianych segmentach. TNT go kocha.”

Wcześniej także Cody w miłych słowach wypowiadał się o Cassidym mówiąc m.in., że pięknie jest widzieć jego awans w AEW.

» Podczas ostatniego odcinka Impact Wrestling, dowiedzieliśmy się, że za tydzień zobaczymy walkę o pas TNA World Heavyweight Championship. Moose bronić będzie swojego mistrzostwa w starciu z Heathem, dla którego będzie to zarazem debiut w Impact Wrestling. Co więcej, jeśli wygra, znajdzie się na stałe w rosterze federacji.