Impact Wrestling podpisało kontrakt z byłą zawodniczką WWE, Co czeka nas w pierwszym odcinku AEW na TNT?, Niedawna pretendentka do mistrzostwa kobiet w WWE Main Event

» Federacja Impact Wrestling poinformowała, że podpisała kontrakt z Tenillą Dashwood, która w marcu odeszła z Ring of Honor, a wcześniej znana była z występów w WWE jako Emma. Dashwood zadebiutuje w Impact na nagraniach telewizyjnych w Meksyku w dniach 15-16 sierpnia. Z pewnością jest to spore wzmocnienie dla obecnej dywizji Knockout’s.

» Jak wiemy, 2 października rusza tygodniówka All Elite Wrestling na antenie TNT. Dwugodzinne odcinki będą transmitowane na żywo w każde środy. Bilety na pierwsze wydarzenie w Waszyngtonie trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, a tymczasem AEW zaprezentowało już pierwszą walkę, która się tam odbędzie – Cody zmierzy się z Sammym Gueavarą. Dodatkowo zapowiedziany został występ Jona Moxley’a.

» W trakcie nagrań do najnowszego odcinka WWE Main Event odbyły się dwie walki. W pierwszej z nich Lacey Evans zmierzyła się z Daną Brooke, w drugiej zaś drużyna złożona z byłych mistrzów TNA World Heavyweight skonfrontowała się z The Lucha House Party. We wspomnianej drużynie znaleźli się Eric Young, Robert Roode oraz EC3.