Była gwiazda WWE na widowni AEW Dynamite, Nowa walka dodana do karty Slammiversary, Cody Rhodes komentuje NXT The Great American Bash

» Aby zapewnić lepszą atmosferę podczas gal AEW, federacja wykorzystuje swój roster jako publiczność. Jak się okazuje w tym tygodniu na Dynamite wśród publiczności był Cezar Bononi, była gwiazda WWE NXT. Bononi został zwolniony z federacji Vince’a McMahona w kwietniu tego roku, wraz z wieloma innymi gwiazdami. Nie wiadomo, czy podpisał on kontrakt z AEW. Zawodnika widać m.in. na tym ujęciu:

» 18 lipca odbędzie się gala Slammiversary PPV organizowana corocznie przez Impact Wrestling. W dniu wczorajszym do karty walk Slammiversary została dodana nowa walka – Willie Mack vs Chris Bey. Stawką pojedynku będzie mistrzostwo X-Division, które aktualnie jest w posiadaniu Macka.

» Jak informowaliśmy wczoraj, NXT postanowiło odpowiedzieć na AEW Fyter Fest i tym samym 1 oraz 8 lipca odbędzie się specjalne wydanie ich tygodniówki pod legendarną nazwą “The Great American Bash”. Jeden z fanów na Twitterze najwyraźniej nie był zadowolony takim obrotem spraw, ponieważ ideę tej gali w latach 90. wymyślił ojciec Cody’ego, Dusty Rhodes. Wiceprezes AEW, Cody postanowił odpowiedzieć fanowi w następujący sposób:

“? Wszystko jest dobrze przyjacielu. Doceniam sentyment. Chociaż event ten wiele znaczy dla mojej siostry i dla mnie, nie posiadam praw do nazwy i nie mam o to pretensji. Skupiam się na naszym show i talentach. Chcemy sprawiać przyjemność, tworzyć brutalne i niezapomniane momenty.”