Bezpłatne treści w WWE Network, Booker T o Mike’u Tysonie, Czy ktoś spoza rosteru AEW może odpowiedzieć na wyzwanie Cody’ego?

» WWE Network po raz kolejny udostępniło fanom sporą część swojej biblioteki za darmo. Do obejrzenia są:

  • RAW Talk
  • Monday Night Wars, Ride Along, Table for 3, Photo Shoot, Story Time
  • Ostatnie odcinki RAW, SmackDown oraz NXT
  • Wybrane gale WWE PPV i NXT Takeover
  • Cotygodniowe highlighty wydarzeń z WWE, Top 10, The Bump, WWE Now, The Best of WWE, WWE Timeline

„Wprowadzenie bezpłatnej wersji WWE Network jest kluczowym elementem strategii cyfryzacji naszej firmy i nowym sposobem dla wszystkich fanów, aby mogli oglądać treści premium WWE” – powiedział Jayar Donlan, WWE Executive Vice President w Advanced Media. „W miarę ponownego opracowywania oferty WWE Network darmowa wersja będzie skutecznym sposobem na dotarcie do szerszej grupy konsumentów i pozwoli im poznać historię i spektakl WWE”.

» W ostatnim odcinku AEW Dynamite doszło do spięcia na linii Mike TysonChris Jericho. Show zakończyło się brawlem i wrestlerami próbującymi oddzielać te dwie gwiazdy. WWE Hall of Famer Booker T wypowiedział się na temat Tysona w najnowszym epizodzie jego podcastu:

“Mike Tyson powrócił. Uwielbiam to. Jestem jego wielkim fanem.” – powiedział Booker dodając, że ściągnięcie go na Dynamite było świetnym pomysłem, gdyż Tyson ma moc przyciągania.

» Cody zorganizował na Twitterze serię pytań i odpowiedzi. Na pytanie brzmiące: “Czy ktoś spoza rosteru AEW może odpowiedzieć na jego wyzwanie do walki o pas TNT?”, odpowiedział krótko: “Tak”. Przypomnijmy, że na ostatnim Dynamite, Cody ogłosił, że będzie bronił swojego tytułu co tydzień. Oznacza to zatem, że na rzucone przez niego wyzwanie może odpowiedzieć nawet ktoś, kto nie ma podpisanego kontraktu z All Elite Wrestling.