Specjalny program poświęcony TNA wkrótce na AXS TV, Powrót Stone Cold Steve’a Austina, Chris Jericho dziękuje Randy’emu Ortonowi za oglądanie AEW Dynamite

» Impact Wrestling ogłosiło emisję 1-godzinnego programu poświęconemu marce TNA na kanale AXS TV. Emisja odbędzie się 31 marca tuż po najnowszym odcinku Impact i będzie służyć jako zapowiedź gali “TNA: There’s No Place Like Home” zaplanowanego na weekend WrestleManii 36. Podczas tej gali odbędą się walki King of the Mountain i Ultimate X. Zapowiedziane gwiazdy to m.in. Disco Inferno, The Amazing Red, Petey Williams, Scott Steiner, Chris Sabin oraz Aces & Eights w składzie D’Lo Brown i Ken Anderson.

» WWE zapowiedziało powrót Stone Cold Steve’a Austina na RAW 16 marca. Data jest nieprzypadkowa, ponieważ będzie to #316Day.

Jak myślicie? Będą Stunnery? 😉

» Podczas ostatniego AEW Dynamite, niespodziewanie pojawił się Jake “The Snake” Roberts. Gwiazda lat 80. przerwała promo Cody’ego i zapowiedziała nadejście jego klienta. Póki co, możemy się jedynie domyślać, że być może będzie to Lance Archer lub Brodie Lee (Luke Harper). Po tym jak Roberts pojawił się w AEW, Randy Orton opublikował na Twitterze filmik jednego z segmentów “Highlight Reel”. W ringu znaleźli się wtedy Orton, Jericho i właśnie Roberts, który przyjął od Żmii RKO. Na Tweeta odpowiedział Chris Jericho: “Co ja do diabła miałem na sobie? Lecz dzięki za oglądanie #Dynamite mój człowieku!”

Nie jest to pierwszy przypadek, w którym gwiazdy WWE publicznie reagują na wydarzenia z Dynamite. Wcześniej zdarzyło się to chociażby Baronowi Corbinowi.