Najnowsza gra WWE 2K – trailer, Jim Ross komentuje spadek oglądalności AEW Dynamite, Zack Ryder prezentuje nowy ring gear

» Firma 2K zapowiedziała jakiś czas temu, że w tym roku nie ujrzymy kolejnej gry z serii WWE 2K. Tym samym na poniedziałek, firma miała wydać jakieś specjalne ogłoszenie. Jak się okazało, tym ogłoszeniem było wypuszczenie trailera do nowej gry “WWE 2K Battlegrounds“. Będzie ona znacząco różniła się od poprzednich gier WWE i jak wielu fanów już porównało, będzie przypominała grę WWE All Stars z 2011 roku. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej. Premiera gry przewidziana jest na jesień tego roku. Na ten moment nie zostały jeszcze ogłoszone platformy na których będzie można grać w WWE 2K Battlegrounds.

» Wrestling Epicenter rozmawiało ostatnio z komentatorem AEW Jimem Rossem. Podczas wywiadu padło kilka ciekawych spostrzeżeń dotyczących All Elite Wrestling.

“Myślę, że nasze talenty, wielu z nich, tacy jak chociażby Chris Jericho, Jon Moxley, Cody (Rhodes), Dustin (Rhodes)… Ci goście są żywiołami i potrafią łączyć się z publicznością jak nikt inny. Myślę, że publiczność może to potwierdzić. Ten wirus (COVID-19), w pewnym sensie ograniczył tempo, które budowaliśmy. Ale AEW to świetna firma. Uwielbiam to co robimy. Mamy świetne przywództwo w postaci Tony’ego Khana. Wielu tutaj spełnia swoje marzenia. Dla takiego starego gościa jak ja, nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż obserwowanie tych dzieciaków, które spełniają marzenia dokładnie tak, jak ja, kiedy byłem w ich wieku.”

“Nie jestem zmartwiony o spadającą oglądalność. Powiedziałeś, że liczby spadają – to prawdziwe stwierdzenie. W niektórych demografiach, to nie jest katastrofa. Nasi odbiorcy wciąż nas znajdują. Efekt pustej areny dotyka wszystkich. To nie jest zwykła atmosfera do której jesteśmy przyzwyczajeni. Czasami jest tak jak pan powiedział, fani są wielką częścią show, jak wszyscy. Nasza publiczność jest bardzo młoda, wyzywająca i głośna. Wszyscy naprawdę za nią tęsknimy!”

“Liczby… Słuchaj, gdy pracowałem w WWE jako przewodniczący ds. relacji z talentami, przez 83 tygodnie WCW kopało nas w tyłek. Nie mieliśmy czasu martwić się ocenami. W takich przedsięwzięciach, nie ma czasu na narzekanie lub świętowanie. Więc jeśli chodzi o obecne oceny, nie martwię się o to. To nic nie znaczy. Oczywiście, ogólnie rzecz biorąc, coś znaczy, ale idzie nam dobrze i wiemy dokąd zmierzamy.” – podsumował słynny komentator.

» Zack Ryder, który po zwolnieniu z WWE będzie występował pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem Matt Cardona, zaprezentował na Twitterze zdjęcie swoich nowych “wrestling trunksów”:

Matt zaznaczył, że planował nosić ten strój już w 2016 roku, ale jak wyznał, “z tego czy innego powodu” nie mógł go nosić. Wyznał, że jest to strój inspirowany jego trenerem Mikey’em Whipwreckiem.