Nowe walki zapowiedziane na Dynamite, Chris Jericho odpowiada zdenerwowanemu fanowi, Riddick Moss vs R-Truth

» All Elite Wrestling poinformowało na Twitterze, że na przyszłotygodniowym odcinku Dynamite dojdzie do walki Cody’ego z Jimmy Havocem. Ogłoszono również pojedynek Kenny’ego Omegi z Sammy Guevarą. Stawką tego starcia będzie tytuł AAA Mega Campeón. Zazwyczaj przy tego typu okazjach, federacja dodawała wzmiankę o tygodniówce na żywo. Tym razem, padła tylko data 25 marca, więc niewykluczone, że AEW nagra najbliższe Dynamite nieco wcześniej.

Wcześniej zapowiedziano już konfrontację Matta Hardy’ego z Chrisem Jericho. Jak wiemy, prezes AEW Tony Khan przełożył Blood & Guts Match na inny termin.

» Z powyższego względu, pewien fan na Twitterze nie był zadowolony odwołaniem długo zapowiadanej walki. Na jego tweet postanowił odpowiedzieć były AEW World Champion Chris Jericho:

“Po pierwsze, wyciągnij głowę z tyłka i uświadom sobie, że to szalone czasy. Po drugie, nie wolno nam gromadzić więcej niż dziesięciu osób jednocześnie. B&G (red. Blood & Guts) ma jedenastu w środku klatki, nie wspominając o kamerzystach i załodze.”

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTube pojawił się materiał video z “walki” o pas 24/7. Do akcji ponownie wkroczył R-Truth. Jakie było tego zakończenie? Zobaczcie sami: