Vince McMahon nie rozumiał fenomenu postaci “Broken” i “Woken”, Czy możliwe są występy Matta Hardy’ego w NJPW?, Nowe TOP 10 na kanale WWE, Impact Wrestling odwołało galę PPV

» Matt Hardy gościł ostatnio w podcaście “Talk is Jericho”, gdzie powiedział, że gdyby Triple H miał najwyższą władzę, miałby wtedy znacznie lepsze możliwości w WWE. Jeden z fanów zapytał go na Twitterze, dlaczego w takim razie nie zdecydował się na przejście do brandu NXT. “Broken” odpowiedział:

“Doceniam twoją pasję, ale ostatecznie jest to ten sam szef. Mój twórczy wkład jest niewątpliwie większy w AEW. Gdybyś musiał wybrać pomiędzy dwoma miejscami pracy, czy chcesz zaoszczędzić mniej pieniędzy przez więcej dni? A może więcej pieniędzy za mniej dni? Dokonuję mądrych wyborów dla mojej rodziny i dziedzictwa.”

Matt Hardy zdradził również, że Vince McMahon nie rozumiał fenomenu postaci “Broken” i “Woken” Matta Hardy’ego.

» Przy okazji innego postu na Twitterze, Hardy odniósł się do tego, czy mógłby występować także w New Japan Pro Wrestling:

“Mój kontrakt by na to pozwolił. Prawdę powiedziawszy, chciałbym mieć okazję wystąpić na NJPW Wrestle Kingdom.”

Jak więc widać, Matt podpisał z AEW podobny kontrakt co Jon Moxley i Chris Jericho. Cała trójka może występować zatem w NJPW.

» WWE opublikowało na YouTube TOP 10 muzycznych wejściówek na WrestleManię:

» Gala Impact Wrestling Rebellion PPV zaplanowana na 19 kwietnia w Nowym Jorku nie odbędzie się. Wszystko oczywiście z powodu pandemii koronawirusa. Walki, które miały odbyć się na show to Triple Threat Match o mistrzostwo świata Impact: Tessa Blanchard (c) vs Michael Elgin vs Eddie Edwards oraz Ken Shamrock vs Sami Callihan. Wcześniej, Impact Wrestling anulowało już gale Lockdown zaplanowaną na 28 marca i March Breakdown, która miała odbyć się dzień później.