Kenny Omega odpowiada na krytykę fanów, The Undertaker i Edge na RAW, Kto zadzwonił do sióstr Bella w sprawie Hall of Fame?

» Kenny Omega jest obecnie mistrzem AEW World Tag Team razem z Hangmanem Pagem i dwukrotnie main eventował gale AEW PPV, ale niektórzy uważają, że nie jest to już ten sam Omega, którego pokochali dzięki występom w Japonii. Gwiazda w wywiadzie dla The Sporting News została zapytana o krytykę jaką spotkała od czasu dołączenia do AEW:

“[śmiech] To zabawne. Mógłbym to porównać do sytuacji w której twój ulubiony gracz zmienia drużynę i nie jest tam początkowo najlepszym strzelcem. Łatwo jest krytykować i powiedzieć, że ktoś popełnił błąd i nigdy nie będzie tym samym gościem. Ja zdecydowałem się obrać inną ścieżkę w swojej karierze i nie biorę już udziału w tych długich, przeciągających się 45-minutowych lub godzinowych walkach. To nie znaczy jednak, że jestem innym gościem. Pomagam prowadzić firmę, która organizuje co tydzień gale na żywo w telewizji. Jestem częścią bardzo sukcesyjnego tag teamu z “Hangmanem” Adamem Pagem, facetem z którym mam dobrą chemię. Jestem teraz w czołówce wszystkich tag teamów na świecie i pokazuję, że potrzeba czegoś więcej niż tylko dobrego, długiego singles matchu, aby być nazywanym najlepszym na świecie.”

» Jak już wspominaliśmy na MyWrestling, w Arabii Saudyjskiej razem z innymi gwiazdami WWE wylądował The Undertaker. PWInsider informuje, że “Grabarz” pojawi się na RAW 9 marca w Capital One Arenie. Na te show awizowany jest również powrót Edge’a, więc z pewnością byłoby to wyjątkowe show.

» Nikki i Brie Bella ujawniły, że osobą która chciała ich wprowadzenia do Hall of Fame był Vince McMahon. Co więcej, osobiście sam do nich zadzwonił z tą wiadomością, czym The Bella Twins były bardzo zszokowane. Początkowo nie mogły odebrać telefonu i gdy zobaczyły nieodebrane połączenie od prezesa WWE martwiły się, że coś nie tak powiedziały w prasie i będą miały kłopoty.