W związku z koronawirusem SmackDown odbędzie się w WWE Performance Center, Zmiany również w All Elite Wrestling!

Niestety, koronawirus nie ustaje i mocno oddziałuje na wydarzenia sportowe i kulturowe. Problem jest również z galami wrestlingu. Wiele z nich zostało już odwołanych, jednak w przypadku wielkich lig jak WWE i AEW, sprawa jest bardziej skomplikowana. Dużo bardziej jeśli chodzi o federację Vince’a McMahona, która jest w okresie sezonu WrestleManii.

Potwierdziły się czwartkowe doniesienia i oficjalnie wiemy już, że najbliższe Friday Night SmackDown odbędzie się bez udziału publiczności oraz zostanie przeniesione do centrum szkoleniowego WWE, Performance Center. Przypomnijmy, że podczas tego SmackDown zapowiedziany został powrót Paige oraz Jeffa Hardy’ego. WWE oznajmiło również, że na piątkowym show pojawi się 16-krotny mistrz świata John Cena.

Z oficjalnych wieści, zmiany nastąpiły również w kontekście All Elite Wrestling. Najbliższe Dynamite zaplanowane w Rochester, odbędzie się jednak w Daily’s Place w Jacksonville (gdzie zresztą AEW gościło już dwukrotnie). Program będzie emitowany na żywo w TNT, jednak frekwencja będzie ograniczona. Dynamite w Rochester przełożono na 8 lipca.

Ponadto AEW ogłosiło, że Dynamite z 25 marca, które miało odbyć się w Prudential Center w Newark również nie odbędzie się w zaplanowanym miejscu. Nowe zostanie ogłoszone wkrótce i również będzie miało ograniczoną frekwencję. Dynamite w Newark przełożono na 22 lipca.

Na razie nie wiemy jak oddziałuje to na zaplanowane atrakcje w AEW. Były spekulacje, że na najbliższym Dynamite dojdzie do debiutu byłej gwiazdy WWE Luke’a Harpera (Brodie Lee). Jego rodzinnym miastem jest bowiem Rochester. Właśnie tam mieliśmy poznać też tożsamość “The Excalted One”. Na 25 marca zaplanowano z kolei Blood & Guts Match, czyli odpowiednik War Games Matchu. O wszystkich aktualizacjach, będziemy informować na bieżąco.

Wkrótce przedstawimy też najnowsze doniesienia względem WrestleManii 36.