WWE NXT 11/3/20 – Raport

North American Champioship – Keith Lee(c) vs. Cameron Grimes

 

Keith przechwytuje kopnięcie po czym Grimes wykonuje backflip, Grimes przechodzi w waistlock z serią forearm’ów w plecy, mongolian chop  od Lee wyrzucającego Camerona za ring, wracając otrzymuje big boot i  penalty kick z brzegu ringu, Keith przechwytuje senton na próbę powerbombu w rampę, Grimes chwyta się lin wychodząc z stomp’em, Lee przechwytuje suicide dive, Cameron znów unika powerbombu lecz trafia na chop block na brzegu ringu.

Grimes zatrzymuje powerbomb z gamengiri,leg sweep’em i cross body z narożnika. Heat na Lee, body avalanche i biel od Keitha, który ląduje w środkowym narożniku po drop down’ie od Camerona. Octopus hold na Lee, cross body od Keitha po próbach german suplexu od obu zawodników.

Próba Big Bang Catastrophe (Fireman’s Carry Powerslam), wymiana ciosów, Grimes trafia bridging german suplex’em  po superkick’u i kopnięciu w głowę, Keith przechwytuje asai moonsalut lecz Cameron wychodzi z satellite DDT, próba Cave -In (Leaping Dbl Foot Stomp), superkick od Grimesa na the bounce (shoulder tacykle) oraz  Big Bang Catastrophe od Keitha, 1…2…3

 

Zwycięzca przez przypięcie i nadal North American Champion – Keith Lee

Po walce Damian Priest uderza Lee dwukrotnie w plecy pałką policyjną, do ringu wbiega Dominic Dijakovic po czym Priest udaje się za trybuny. Dijakovic podnosi pas mistrzowski i pomaga wstać Keith’owi który odzyskuje przytomność i wykonuje na nim Spirit Bomb (Elevated Powerbomb).

 

Kwalifikacje do walki o pretendentkę do NXT Women’s Championship na TakeOver:Tiampa – Dakota Kai [z vs. Mia Yim

 

Po serii przypięć od Yim, Dakota policzkuje ją otrzymując biel i serię ciosów, kolan oraz chop block na niski dropkick i big boot, Mia kopie Kai w udo, Dakota woła sędziego trzymając kolano gdy  Gonzalez przechwytuje penalty kick od Yim na snake eyes w brzeg ringu.

Mia unika kaio kick’u (runing big boot w narożniku) wychodząc z chop blockiem, clothesline’ami i neckbreaker’em oraz shotgun dropkick’iem na cannonball,  Dakota posyła Yim na liny, po wymianie forearm’ów Kai zatrzymuje Yim łokicem trafiając Kai-Ropractor’em (Front flip Backstabber), 1…2…i…kick out, Kawada kicki od Dakoty, school girl od Yim.

Mia unika kaio kick’u wychodząc z powerbomb’em na matchbook pin lecz Raquel podcina nogę Yim, Mia zwraca uwagę sędziemu na Gonzalez, Dakota wychodzi z roll up’em gdy sędzia kłóci się z Raquel, Dakota podbiega do sędziego po czym Yim wykonuje Proteck Ya Neck (Dbl Knee Facebreaker) wygrywając walkę.   

 

Zwyciężczyni awansująca do walki o pretendentkę – Mia Yim

Po walce Gonzalez wykonuje northern lariat i single arm powerbomb na Yim.

 

McKenzie Mitchell podbiega do Ciampy zmierzającego do Full Sail, pyta Tomaso o komentarz odnośnie tego że Gargano zamierza załatwić ich konflikt swoim sposobem, Ciampa odpowiada “jego sposobem” i odchodzi.

 

 

Kushida vs. Raul Mendoza

Po wymianie forearm’ów i serii uników Raul wychodzi z dropkick’iem i dive’em z górnej liny zatrzymanym  prawym prostym na tope con hilo i enzugiri z brzegu ringu od Kushidy, Mendoza zatrzymuje go thrust kick’iem i rolling suplex’em na springboard moonsalut, seria ciosów, i handspring back elbow, thrust kick oraz penalty kick w ramię od Kushidy,

Mendoza blokuje satellite DDT, hip toss na cartwheel dropkick od Kushidy, handspirng gamengiri od Raula, Kushida przechodzi z spanish fly na cross armbreaker z narożnika zmuszając Mendozę do odklepania.

 

Zwycięzca przez poddanie – Kushida 

 

 

Tyler Breeze udziela wywiadu, zapytany o Performance Center mówi że mówi że że pierwsze talenty zbudowały Performance Center ale PC zbudowało talenty, bez niego nie było by tylera Breeze’a, Austin Theory podchodzi do Breeze’a mówiąc że był jego dużym fanem oglądając go w Breaking Ground kiedy był w szkole średniej, PC może zbudować talenty ale też uczynić z nich mega gwiazdy choć niektórym nie jest to pisane (wskazując na Breeze’a),

Tyler wyciąga telefon, Theory pyta czy robi mu zdjęcie, Breeze odpowiada że tak, wygląda dobrze na “chwilową gwiazdę”.

 

 

 

Rhea Ripley zmierza do ringu mówiąc że jeśli Charlotte che ją wyczaić przed WM musi wyjść z lepszym planem, przyznaje że to jej najważniejsza walka i czuje presję ale znokautowanie Charlotte na jej królewski tyłek pomaga jej sobie z nią radzić.

Pojawia się Charlotte, ludzie krzyczą że “tu nie przychodzi”, Charlotte mówi że właśnie dotarła, przyznaje że Ripley ma charakter ale to jest WM, (ludzie krzyczą “wracaj na Raw” a Charlote mówi że daje mi powód żeby mieli co wykrzykiwać), to za dużo, za szybko i za wcześnie dla Ripley, weźmie ją na “głębokie wody” i “utopi” najszybciej wschodzący talent.

Charlotte wchodzi do ringu a Ripley rusza za nią, po wymianie ciosów Flair wychodzi z  big boot’em, Rhea odpycha ją nogą w narożnik przy próbie Figure 8 (Bridging Figure 4 Leglock),  Flair opuszcza ring chwytając nogę Ripley i wbijając ja w słupek narożnika, zapinając figure 4 leglock między nim.

Charlotte bierze pas mistrzowski i rzuca go obok Ripley, stawia na niej nogę po czym odchodzi.

 

 

 

Pokazano promo Waltera który mówi że jest Generałem Ringu i United Kingdom Championem, dziś i na zawsze, Balor mówi że cała dominacja, doświadczenie i precyzja oraz brak zmarnowanych ruchów….bez wątpliwości Walter jest inny a jednak zdaje się być tak znajomy, mówi że kłamstwa podróżują szybciej niż prawda po czym pokazano Balora trzymającego w ręku paszport.

 

 

 

Pokazano Mię Yim opuszczającą Full Sail mówiącą o swojej wygranej po czym tuż obok niej podjeżdża SUV z którego wychodzi dwóch mężczyzn w maskach luchadorów wrzucających Raula Mendozę do środka i odjeżdżających.

 

 

Kwalifikacje do walki o pretendentkę do NXT Women’s Championship na TakeOver:Tiampa – Tegan Nox vs. Deonna Purazzo

 

Pod koniec starcia Purazzo wychodzi z stomp’ami i chop’ami w narożniku, Nox wychodzi z uppercut’em w narożniku na  inverted cannonball lądując na kolanach Deonny, Purazzo wykonuje bicyckle kick przechodząc po przypięciu w Fujiwara Armbar, Tegan przechodzi w school girl, headbutt i The Shinest Wizzard (Shinning Wizzard) zapewnia Nox zwycięstwo.

 

Zwyciężczyni awansująca do walki o pretendentkę – Tegan Nox

 

 

Undisputed Era zmierza do ringu gdy na balkonie pojawia się Velveteen Dream mówiąc że widzi czterech małych mężczyzn jednak każde z jego trzech oczu jest skupione na Adamie, od początku chodziło mu o niego i NXT Championship, jeśli myśleli przez sekundę że Dreama obchodzi Roderick Strong i jego rodzina to mogą się zaskoczyć, Rodericku to po prostu spodnie, spodnie z nich twarzami na nich.

Dream kontynuuje że nigdy nie był zasłaniającą się kimś osobą, Strong po prostu jest głupszy niż wygląda, wystarczy spojrzeć, Roderick patrzy na Dreama jednak wszyscy patrzą na main event TakeOver:Tiampy o NXT championship.

Cole mówi że nie zapracował na nic, gratulacje, znalazł sposób by zamknąć go w klatce, mimi tego przegrał tydzień temu. Na pewno nie zasłużył na walkę o mistrzostwo, patrzy na najlepszego NXT Championa który kiedykolwiek był, za tydzień będzie miał celebrację na którą zasłużył jako najdłużej panujący NXT Champion, Adam mówi że mogą zakończyć to teraz ale Velveteen mówi że chyba śnią, pstryka palcami i pojawiają się Broserweightci.

 

NXT Tag Team Championship – The Undisputed Era (Bobby Fish i Kyle O’Reilly) vs. Broserweightci (Pete Dunne i Matt Riddle) (c)

 

W trakcie starcia Riddle wykonuje tope con hilo z pleców Dunne’a na Undisputed Erę, wrzuca Stronga i Cole’a do ringu, sędzia odwraca się do próbującego wejść Kyle’a po czym Pete upada symulując uderzenie, Matt podbiega do sędziego mówiąc że Dunne został kopnięty a Cole i Roderick mówią że Pete symuluje po czym sedzia wyrzuca Stronga i Adama z areny.

Pod koniec Riddle wykonuje final flash (ripcord bicycle knee) dla Fisha, Matt chwyta go w waistlock, Kyle łapie Fisha za dłonie, sędzia uznaje to za zmianę, Riddle wykonuje bridging german suplex a Kyle trafia go knee drop’em z narożnika,  Dunne przerywa pin Fish unika moonsaluta za ringiem a O’Reily powala Pete’a kolanem cheasing the dragon (high kick/brainbuster) dla Matta.

Riddle unika High/Low (Leg Sweep/Jumping Knee), wykonując dbl spear  na rywalach, Grizzled Young Veterans pojawiają się na brzegu ringu odwracając uwagę Broserweightów, Fish wykonuje tacykle na Dunne’ie za ring, Matt rusza z próbą roll up’u na Kyle’u otrzymując cross chop od Gibsona, O’Reilly wykonuje school boy, kick out, Riddle trafia  bicycle knee.

Dunne zatrzymuje wbiegającego Drake’a, Riddle wykonuje back drop na Fishu w Drake’a i Gibsona za ringiem, tag z Dunne’em, bicycle knee/enzugiri w narożniku, Bro 2 Sleep/Gamengiri na Kyle’u kończy walkę.

 

Zwycięzcy przez przypięcie i ciągle NXT Tag Team Championi – Broserweightci.

 

Zapowiedziano “Mistrzowską Celebrację Adama Cole’a” oraz kwalifikacje do walki o pretendentkę do NXT Women’s Championship na TakeOver:Tiampa gdzie Candice LeRae zmierzy się z Mercedes Martinez za tydzień.

Natomiast dziś Finn Balor zamierza udać się do NXT U.K. w celu odpowiedzi na wyzwanie Waltera.

 

 

W ringu pojawia się Ciampa, mówi że nie wie gdzie jest i czy go słyszy ale musi słyszeć tych ludzi, dał im i jemu obietnicę i świat dowie się “czemu ?” czas nadszedł i on wie czemu ale ci ludzie….

Gargano pojawia się na titantronie siedzący w biurze PC, mówiąc że nic o nim nie wie ale on wie wszystko o Tomaso, zamierza działać po swojemu i na swoich warunkach, czas by wszyscy byli przekonani że mylą się co do Ciampy. Wydaje się że wszyscy zapomnieli co wydarzyło się przez ostatnie 3 lata, co zrobił jemu innym i całemu NXT. Tomaso Ciampa jest najgorszą osobą w historii NXT, znika na 6 mies. wraca i wszystko jest mu wybaczone, wszyscy kochają Ciampę, każdy krzyczy – tatuś jest w domu.

Johnny pyta czy ominęły go przeprosiny ? czemu ten człowiek jest odkupiony ?  Tomaso rusza za Gargano i przerzuca go przez stół, goni go przez korytarz docierając do pokoju medycznego, Ciampa uderza Gargano kulą, zostaje wepchnięty w jedną z maszyn po czym Tomso wbija Gargnao w metalowe wrota, Gargano użył sprey’a na oczy Ciampy po czym wbił go w szybę przy drzwiach.

Johnny powala trenerów którzy próbują go zatrzymać, mówi że jest kłamcą jak ci wszyscy ludzie, wpycha go w stojące na stojaku sztangi, bierze do ręki obciążnik lecz Ciampa zatrzymuje go kopnięciem i uderza nim w Gargano. Przechodzą w stronę trybun, Johnny wychodzi z superkick’iem a Tomaso big boot’em i running knee lift’em w głowę  między krzesłem.

Tomaso wynosi Gargano lecz zostaje wepchnięty w słupek narożnika, ruszają w stronę balkonu, Ciampa próbuje go zepchnąć lecz Johnny wykonuje eye rake i superkick, ściąga bariekrę z balkonu i wynosi Tomaso na fireman’s carry, knee lift w głowę od Ciampy, który siada obok Gargano.

Johnny zapina GargaNo Escape i mówi żeby wszyscy patrzeli, to będzie nauczka dla wszystkich, po czym Ciampa wykonuje air raid crush z balkonu na stół komentatorski,William Regal podbiega do obu leżących pod rozbitym stole zawodników kończąc galę.