Reklamy AEW na TNT, Czy w tym roku odbędzie się gala WWE Evolution?, MLW zapowiada dywizję kobiet

» Pomimo tego, że tygodniówka All Elite Wrestling zadebiutuje na TNT dopiero 2 października, już od kilku dni na stacji wyświetlane są 20-sekundowe reklamy zapowiadające nowy program w świecie wrestlingu. Dwie z nich możecie obejrzeć poniżej:

» Wiele wskazuje na to, że w tym roku gala WWE Evolution nie dojdzie do skutku. Tak informuje przynajmniej Dave Meltzer, który podaje, że jednym z powodów dla których tegoroczna edycja gali PPV z udziałem kobiet ma się nie odbyć jest brak Rondy Rousey. To ona bowiem zdaniem WWE przyciągała największą uwagę wśród wszystkich kobiet rosteru i bez niej ciężko byłoby zainteresować fanów tak samo jak rok temu. Nic w tej kwestii nie zostało jednak potwierdzone, zatem być może ostatecznie federacja zdecyduje się jednak na drugą edycję tego PPV.

» Major League Wrestling za pośrednictwem mediów społecznościowych podało do informacji, że dywizja kobiet MLW może być na horyzoncie. Przy okazji padło pytanie, jakie zawodniczki fani chcieliby zobaczyć w ich federacji. Wśród najczęstszych odpowiedzi padały nazwiska takie jak Tessa Blanchard, Thunder Rosa, Savannah Evans, Allysin Kay, Scarlett Bordeaux, Taeler Hendrix, Priscilla Kelly, Meiko Satomura, Big Swole, Mercedes Martinez, La Hiedra oraz Tenille Dashwood.