Ring of Honor wraca do akcji, Oglądalność RAW, Powody do zadowolenia dla AEW, Kolejne NXT Takeover w październiku?

» Ring of Honor ogłosiło, że powróci do nagrywania swoich programów jeszcze w tym miesiącu. Przypomnijmy, że z powodu pandemii COVID-19, federacja odwołała na początku marca wszystkie nadchodzące eventy. Oczywiście fani nie będą mogli wziąć udziału w nagraniach, ale ponoć ROH ma duże plany, aby uatrakcyjnić swoje show. Bryan Alvarez za pośrednictwem Wrestling Observer Live poinformował, że będzie to coś, czego w wrestlingu jeszcze nie było.

» Oglądalność ostatniego odcinka Monday Night RAW na USA Network wyniosła 1,722 miliona widzów. To wzrost o 0,4% w porównaniu z zeszłym tygodniem. Patrząc jednak bardziej szczegółowo, w ogólnej demografii 18-34 lat, RAW po raz pierwszy w historii uzyskało wynik gorszy od zeszłotygodniowego AEW Dynamite. „Le Champion” Chris Jericho postanowił podzielić się tą informacją na Twitterze:

» Kolejna gala NXT Takeover planowana jest na październik, taką informację przekazało PWInsider. Konkretny termin to niedziela 4 października, choć nie znana jest jeszcze dokładna nazwa eventu i jej lokalizacja. Co do tego drugiego, nie powinno to jednak nikogo, w czasie wciąż trwającej pandemii, dziwić. Warto przy okazji przypomnieć, że następne NXT Takeover odbędzie się już 22 sierpnia. Będzie to już trzydziesta duża gala w historii złoto-czarnego brandu WWE.