Oglądalność RAW, Kiedy zostaną wprowadzone figurki gwiazd AEW?, Muzyczna gwiazda Takeover: Portland, CM Punk w WWE Backstage

» Oglądalność ostatniego Monday Night RAW na USA Network wyniosła 2.168 miliona widzów. Jest to spadek o 9.7% względem ostatniego tygodnia, kiedy to czerwona tygodniówka WWE osiągnęła oglądalność 2.402 miliona. Przypomnijmy, że walką wieczoru ostatniego RAW był Triple Threat Match mający na celu wyłonienie pretendenta do pasa WWE na Super ShowDown. Walkę wygrał Ricochet i to on zawalczy w Arabii Saudyjskiej z Brockiem Lesnarem.

» Wszystko wskazuje na to, że pierwsza linia zabawek AEW zostanie zaprezentowana na targach Toy Fair 2020 w Nowym Jorku. Odbędą się one w dniach 22-25 luty. W ubiegłym roku na Twitterze, MJF sugerował wprowadzenie figurek publikując mały teaser z przygotowań:

» Triple H zapowiedział, że muzyczną gwiazdą gali NXT Takeover: Portland będzie Poppy. To kolejny raz, kiedy wokalistka zaśpiewa utwór na żywo podczas eventu złoto-czarnego brandu.

» Podczas ostatniego WWE Backstage ogłoszono, że CM Punk powróci w roli analityka już w przyszłym tygodniu. Sam Punk na Twitterze już wcześniej zapowiadał swój udział w programie w dniu 11 lutego. Oprócz niego, gościem specjalnym odcinka będzie zwyciężczyni tegorocznego Royal Rumble Matchu kobiet, Charlotte Flair.