Oglądalność RAW, AEW Dynamite w Niemczech, Segment z udziałem Cody’ego

» Poniedziałkowe WWE RAW na USA Network oglądało 2.342 miliona widzów. Jest to wzrost względem poprzedniego tygodnia, kiedy to czerwoną tygodniówkę przed telewizorami obejrzało 2.287 miliona widzów.

» Strona niemieckiego TNT na Facebooku ogłosiła wczoraj, że począwszy od piątku na ich antenie emitowana będzie tygodniówka AEW Dynamite. Program będzie miał premierę o godz. 21:50 i będzie komentowany przez parę niemieckich komentatorów. Z pewnością jest to świetna informacja dla niemieckich fanów, gdyż dotychczas nie mieli oni nawet dostępu do Dynamite na Fite TV. Jak przyznał Cody Rhodes na początku tego miesiąca, będą chcieli wprowadzić tygodniówkę AEW wszędzie gdzie się da, łącznie z Niemcami, Francją i mniejszymi krajami europejskimi.

» Jak informowaliśmy już w jednym z wcześniejszych newspacków, na nadchodzące AEW Dynamite zostało zapowiedziane starcie Kenny’ego Omegi z Joey Janelą. Federacja ogłosiła również, że czeka nas segment z udziałem Cody’ego, który będzie miał kilka do słów do powiedzenia odnośnie zbliżającej się konfrontacji z Chrisem Jericho na Full Gear.