Jaki jest powód organizacji WWE Payback tydzień po SummerSlam?, Oglądalność RAW, Goldberg na temat swojej umowy z WWE

» Jak wiadomo, zaledwie tydzień po największej gali lata – WWE SummerSlam, odbędzie się kolejne PPV, Payback. Dave Meltzer z Wrestling Observer poinformował, że to tylko eksperyment, aby zobaczyć jak będzie to funkcjonowało. Z drugiej strony, spekulował, że prawdopodobnie WWE ma przygotowane na SummerSlam coś dużego, tak aby fani czuli natychmiastową potrzebę kontynuacji na Payback. Może to oznaczać coś związanego z grupą RETRIBUTION, która ostatnimi tygodniami bardzo szkodzi produkcji gal WWE. Już na ostatnim RAW, Drew McIntyre zasugerował szatni, że czas połączyć siły i przeciwstawić się nowej grupie. Co takiego wydarzy się na SummerSlam? Odpowiedź na te pytanie poznamy za 5 dni!

» Wracając do ostatniego RAW, oglądalność programu na USA Network osiągnęła 1,643 miliona widzów. Jest to spadek o 4,6% w porównaniu z zeszłym tygodniem, kiedy to RAW obejrzało 1,722 miliona widzów. Warto odnotować także, że show nie miało oznaczenia TV-14, tak jak w przypadku ostatniego SmackDown.

» W podcaście “Pop Culture Show”, były mistrz Universal Goldberg wyznał, że ma podpisany kontrakt z WWE do 2022 roku. Ucina to wszelkie spekulacje na temat ewentualnego przejścia legendy WCW do AEW – co potwierdza też tweet Cody’ego.

“Mam kontrakt z WWE na następne dwa lata. Dostaję dwie walki na rok. W tym, wyczerpałem już swój limit dość wcześnie, w tych naprawdę dziwnych okolicznościach.” – powiedział Goldberg.