AEW DYNAMITE 12 sierpnia 2020: Wyniki

Witamy na dzisiejszym Dynamite. Galę rozpoczynamy od walki tag-teamowej.

The Young Bucks vs. Grayson and Evil Uno

ZWYCIĘZCY: THE YOUNG BUCKS via Pinfall

Za kulisami widzimy MJF, który przemierza korytarz wraz z całą swoją kompanią.

MJF udaje się na ring (który ma teraz czerwony dywan i podium) ze swoją ekipą. MJF najpierw idzie do komentatorów, ściska ręce Tazowi i JR, ale nie Tony’emu. Nina popisuje się niektórymi wynikami sondaży, MJF obecnie pokonuje Moxleya 500% do -1000%. MJF mówi, że dba o dobre samopoczucie fanów i opłakuje ich wiarę w ich przywódcę w dyktatorze Jona. Dodaje, że Moxley dbałby o ludzi, gdyby był tu dziś wieczorem. MJF zaznacza, że zawsze tu będzie. Uważa, że ​​Moxleya tu nie ma, ponieważ boi się zmian i z powodu MJF. MJF mówi, że chce, aby Moxley czuł się wystarczająco komfortowo, aby pokazać się w jego pracy. Następnie kładzie się na macie i mówi „Czy to lepiej Jon? Jesteś w swojej strefie komfortu?” Kontynuuje, że ta firma zasługuje na wysokiej jakości przywództwo, Moxley może być świetnym wrestlerem, ale nie jest liderem. Nazywa Moxleya wściekłym psem. Uważa, że ​​nadszedł czas, aby Moxley przekazał klucze komuś, kto jest lepszy od niego, ponieważ wszyscy wiedzą, że „zasługujemy na coś lepszego”. Nagle rozbrzmiewa muzyka Moxleya! Jon Moxley atakuje od tyłu MJF!

 

 

Alex Marvez rozmawia z Mattem Hardym, mówi, że potrzebował 13 szwów i będzie musiał wziąć 10 dni wolnego, dopóki nie zostanie uzdrowiony. Matt mówi, że czuje się dobrze, bo nie umiera. Matt mówi, że dziesięć dni to idealny moment, ponieważ Dynamite w przyszłym tygodniu jest w sobotę. Matt mówi, że nie będzie czekał do tego czasu, będzie dziś wieczorem kręcić się w pobliżu, aby wykończyć Sammy’ego. Następnie Hardy atakuje osobę wyglądającą jak Sammy, ale to nie on, tylko sędzia.

Cody with Arn Anderson and Brandi Rhodes (c) vs. Scorpio Sky (AEW TNT Championship)

ZWYCIĘZCA: CODY via Pinfall

Po meczu Brodie Lee (trzymający stare mistrzostwo TNT) pojawia się na dużym ekranie i mówi, że w sobotę 22 sierpnia nadejdzie coś wielkiego. Lee mówi, że kilku innych członków The Elite zostało usuniętych, teraz nadszedł czas, aby Lee pokonał Cody’ego. Lee mówi, że zamierza odebrać Cody’emu tytuł z rąk i oddać mu stare, niepełne mistrzostwo.

Hangman Page and Kenny Omega (c) vs. Jungle Boy and Luchasaurus with Marko Stunt (AEW World Tag Team Championship)

ZWYCIĘZCY: HANGMAN PAGE and KENNY OMEGA via Pinfall

Za kulisami Santana i Ortiz zabierają bagaż Best Friend, opróżniają go pod prysznicem, a następnie wylewają na niego kilka wybielaczy.

FTR i Young Bucks organizują Noc Doceniania Tag Team z Arnem Andersonem, Tully Blanchardem i The Rock ‚N Roll Express. Matt mówi, że RNR Express to oryginalne Young Bucks, a ich styl jest tym, co on i Matt prezentują teraz. Matt dziękuje im za bycie tutaj. Dax Harwood mówi wtedy, że fani prawdopodobnie myślą, że FTR chciał tutaj Arna i Tully’ego, ponieważ jest dla nich wielkim idolem. Harwood mówi o tym, jak spędzić czas w swoim życiu, podróżując po świecie ze swoim najlepszym przyjacielem, a to wszystko z powodu czterech legend na ringu. Dax mówi, że ma takie życie, jakie ma dzięki tym czterem legendom. Ricky Morton przez mikrofon mówi, że FTR ma niesamowitą chemię, podczas gdy Young Bucks zrobili niesamowite rzeczy na ringu i są najlepszym zespołem swojego pokolenia. Arn przez mikrofon mówi Young Bucksom, że przenieśli walki tag-teamowe do innej stratosfery. Następnie mówi, że FTR to najlepszy zespół na świecie. Tully następnie wyrywa mikrofon Mortonowi i mówi, że ma wiadomości dla wszystkich na ringu. Mówi, że Tom Brady jest najlepszy, ponieważ ma tytuły. Mówi, że zawodnicy mogą mówić o byciu najlepszym, kiedy mają tytuły, a żadna z drużyn tego wieczoru nie ma tego. Tully następnie mówi Arnowi, że w ogóle nie rozumie sprawy The Nightmare Family. Ricky Morton uderza Tully’ego w twarz. Trwa przepychanka. FTR atakuje RNR Express.

Za kulisami Alex Marvez rozmawia z Mikiem Chiodą, ale pojawia się Chris Jericho. Mówi, że Chioda i on byli na całym świecie i mieli kilka wspaniałych chwil. Następnie mówi Chiodzie o tym, jak uratował jego pracę 18 lat temu, dlatego Jericho ponownie przywiózł go dziś wieczorem na walkę przeciwko Orange Cassidy. Jericho mówi, że kiedy nadejdzie odpowiedni czas, będzie potrzebował Chiody, żeby postąpił właściwie. Jericho mówi, że kiedy będzie potrzebował Chiody, niech lepiej postąpi słusznie, a znowu znajdzie mu pracę, tym razem w AEW.

AEW Women’s World Champion Hikaru Shida vs. Heather Monroe (Non-Title Match)

ZWYCIĘŻCZYNI: HIKARU SHIDA via Submission

W następnym tygodniu:
* FTR vs. Private Party
* The Elite vs. Alex Reynolds, John Silver, and Alan Angels
* Finały turnieju Tag Team Cup kobiet
* Darby Allin w akcji
* Lucha Brothers, The Butcher, and The Blade vs. Jungle Boy, Luchasaurus, QT Marshall, and Dustin Rhodes
* Cody (c) vs. Brodie Lee (AEW TNT Championship)

Chris Jericho vs. Orange Cassidy ($7,000 Obligation Match – Best Friends and Inner Circle banned from ringside)

ZWYCIĘZCA: ORANGE CASSIDY via Pinfall

Na dzisiaj to wszystko! Zapraszamy w przyszłym tygodniu.