Kto odpowiadał za produkcję Royal Rumble Matchów?, Były WWE IC Champion w AEW, WWE Hall of Famer chwali WWE Women’s po Royal Rumble

» WWE Champion Brock Lesnar oraz RAW Executive Director Paul Heyman mieli swój wkład w produkcję 30-osobowego Royal Rumble Matchu, który odbył się podczas niedzielnej gali PPV Royal Rumble. Głównymi producentami tej walki byli: Shane McMahon, Chris Park (Abyss), Jamie Noble oraz Lance Storm podaje The Wrestling Observer Newsletter. Brock oraz Paul byli odpowiedzialni za początek meczu, w którym dominował mistrz. Za końcówkę odpowiedzialny był prezes WWE Vince McMahon, który chciał aby to Drew McIntyre wyeliminował Romana Reignsa jako ostatniego uczestnika RR. Jeśli chodzi o Women’s Royal Rumble Match, to osobami odpowiedzialnymi za niego byli: Adam Pearce, Tyson Kidd, Mickie James, Triple H oraz WWE Hall of Famer Michael Hayes.

» Były WWE Intercontinental Champion Brodie Lee (Luke Harper) wkrótce zadebiutuje w federacji All Elite Wrestling. 40-letni wrestler podpisał kontrakt z firmą, a jego debiut przewidziany jest na 18 marca, ponieważ wtedy odbędzie się Dynamite w jego rodzinnym mieście. Pro Wrestling Sheet informuje, że Lee pojawi się również w kwietniu na WrestleCon podczas weekendu z WrestleManią 36. Oczywiście mógłby on zadebiutować wcześniej w AEW, ale firma doszła do wniosku, że największą owację wrestler otrzyma w swoim rodzinnym mieście i tego się trzymają. Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie plany ma AEW względem byłego Bludgeon Brothera.

» WWE Hall of Famer Bubba Ray Dudley wystąpił w najnowszym odcinku WWE The Bump, w który pozytywnie wypowiedział się na temat kobiecego Royal Rumble Matchu:

“Mam dwa słowa. Bianca Belair. Słuchajcie wygrała Charlotte. Dla mnie Charlotte jest na szczycie łańcucha pokarmowego, jeśli chodzi o kobiety. Jest ona lepsza niż niektórzy mężczyźni. Charlotte jest prawdziwą okazją, ponieważ przez całe życie związana jest ze sportem. Jej poziom i umiejętności sportowe czynią z niej najlepszą wrestlerkę na świecie. Widzę bardzo dobrą przyszłość dla Shayny Baszler. Kiedy widzę Biance Belair, to widzę przyszłą supergwiazdę WWE. Jest również Rhea Ripley, jej wygląd, postura przypomina mi Charlize Theron z Mad Maxseries, wygląda jak prawdziwy badass”.