Uwaga na Spoilery! The Undertaker i Ronda Rousey nie awizowani na WM 36, MVP zakończył współpracę z WWE?, Wypowiedź zwycięzców turnieju Dusty Rhodes

» The Undertaker oraz Ronda Rousey nie są awizowani na WrestleManię 36. Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że zarówno Taker, jak i Ronda prowadzą pewne rozmowy z przedstawicielami WWE, ale raczej nie chodzi o występ na kwietniowej gali PPV. W zeszłym roku miała miejsce pierwsza WrestleMania od 2000 roku, na której nie walczył The Undertaker. Pierwotnie WWE chciało zorganizować walkę Charlotte Flair z Rondą Rousey na ubiegłorocznej WrestleManii, jednak jak wiemy nie doszło do single matchu. Wiele wskazuje na, to że podczas tegorocznej największej gali w świecie wrestlingu rywalką córki WWE Hall of Famera Rica Flaira będzie Rhea Ripley.

» Wygląda na , to że MVP zakończył współpracę z WWE. Były WWE US Champion za pośrednictwem Instagrama wyjawił, że na RAW w Teksasie stoczył swój ostatni pojedynek w firmie:

“Mój finalny mecz dla WWE odbył się w San Antonio na Monday Night RAW, z moim bliskim przyjacielem i legendą @619iamlucha. Świetny sposób na zamknięcie rozdziału. Z każdym miesiącem koniec mojej kariery jest coraz bliższy. Jeszcze nie skończyłem, ale wrócę. Wkrótce. Dziękuję @wwe i #wweuniverse za wsparcie!!! Cóż za niesamowity tydzień za mną”.

Warto dodać, że MVP pojawił się z numere 12 podczas 30-osobowego Royal Rumble Matchu, ale został wyeliminowany przez Brocka Lesnara po 24 sekundach.

» Matt Riddle oraz Pete Dunne zostali zwycięzcami turnieju 2020 Dusty Rhodes Tag Team Classic pokonując Zacka Gibsona i Jamesa Drake’a z The Grizzled Young Veterans. Riddle oraz Dunne zmierzą się z NXT Tag Team Champions Kylem O’Reillym i Bobbym Fishem podczas NXT TakeOver: Portland. W poniżej zamieszczonym materiale wideo zwycięzcy turnieju wypowiedzieli się na temat zdobywania trofeum podczas trasy.

“Czuję się dobrze, wiedząc że mamy szansę na zdobycie tytułu podczas TakeOver: Portland. Wiesz, to była przyjemna przygoda z Petem i myślę, że jazda będzie jeszcze słodsza – powiedział Riddle. Będziemy zabierać ze sobą trofeum wszędzie, gdzie się pojawimy, zabierzemy je również do Portland, gdzie wygramy mistrzostwa tag teamowe NXT. Wiem, że Pete jest zachwycony i nie może się doczekać”.

TakeOver odbędzie się 16 lutego w Moda Center w Portland. Podczas show odbędą się także walki z udziałem takich gwiazd, jak: Tommaso Ciampa, Adam Cole, Bianca Beair, Rhea Ripley, Finn Balor i Johnny Gargano.