Uwaga na Spoilery! Mandy Rose mistrzynią SmackDown?, Debiut gwiazdy w ringu AEW, Zaktualizowana drabinka turnieju TNT

» Mandy Rose udzieliła wywiadu dla Sportskeeda, w którym wypowiedziała się na temat potencjalnej walki ze SmackDown Women’s Champion Bayley, która jest wzorem do naśladowania:

Była jedną z moich pierwszych rywalek podczas live eventu NXT. Ona była wtedy mistrzynią kobiet NXT. Ja nie miałam pojęcia, co robię w ringu z nią. Byłam świeża i nie próbowałam jej powstrzymać w żaden sposób, ale nigdy nie zapomnę tej historii. To troszkę skomplikowane, ponieważ tak dużo nauczyłam się od niej. Ona jest wzorem do naśladowania, a także moją dobrą przyjaciółką. Bayley pomogła mi w karierze, ale wiesz tytuł kobiet, to coś co chcę zdobyć.

» Podczas wczorajszego odcinka AEW Dynamite w ringu zadebiutował Lance Archer, który pokonał Marko Stunta przez pinfall. Po pojedynku Archer rzucił Stuntem w wrestlerów stojących obok ringu, czym chciał zaznaczyć swoją dominację w firmie. Jak wiadomo w przyszłości ma dojść do konfrontacji Archera z Codym, ale zanim to się stanie były wrestler NJPW będzie musiał odnieść kilka zwycięstw na ringu AEW.

» W przyszłym tygodniu rozpocznie się turniej, który wyłoni pierwszego w historii TNT Championa. Udział w nim weźmie ośmiu wrestlerów. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną tabelkę turnieju, który pojawiła się po wczorajszym Dynamite:

Cody vs Shawn Spears

Darby Allin vs Sammy Guevara

Kip Sabian vs Dustin Rhodes

Lance Archer vs Colt Cabana

Finałowy pojedynek turnieju odbędzie się 23 maja podczas gali PPV Double Or Nothing.