Becky Lynch wysyła mocne ostrzeżenie w kierunku Nattie, Johnny Swinger wspomina pobyt w WWE, Napięty grafik Charlotte przed SummerSlam

» WWE Raw Women’s Champion Becky Lynch miała do przekazania kilka słów swojej rywalce, z którą zmierzy się podczas WWE PPV SummerSlam:

“Ludzie ostatnio pytają mnie o postępowanie. Powiem Wam dokładnie, jak miłą osobą jest Natalya. Wiem jakie ryzyko ponosi zmotywowana Nattie Neidhart. Kiedy przebywałam w szpitalu ze złamaną twarzą, to właśnie Nattie była osobą, która została i obserwowała mnie przez całą noc. Osoba, która zaatakowała mnie musiała sprawdzić, czy wszystko ze mną w porządku. Powiem Wam, że to trochę złagodziło moje serce i być może dla biznesu było, to dobre posunięcie. Po ataku dowiedziałam się, że Nattie cały czas trenowała z Rondą Rousey, po czym pękło moje serce i całkowicie poczerniało. Tytuł kobiet RAW jest dla mnie najważniejszą rzeczą na świecie i nie ma dla mnie znaczenie, gdzie jestem i z kim muszę walczyć, ale za każdym razem będę godnie go broniła. Nattie, powinnaś mnie zabić, kiedy miałaś okazję, bo dowiedziałam się czegoś o tym biznesie, otóż możesz albo zostać zatruta, albo sama to zrobic. Pukam do twoich drzwi Nattie i mam pewien dług do spłacenia względem Ciebie”.

» Johnny Swinger wypowiedział się na temat swojego pobytu w federacji WWE:

“Właśnie zgubiłem się w tasowaniu. Mieli innych facetów, których chcieli promować. Ale nie żałuję, że tam pojechałem, ponieważ bycie zawodnikiem WWE to najlepsza rekomendacja, którą możesz wpisać sobie do CV HAHAHA. W tej chwili nie ma większej wartości niż stwierdzenie, że byłem wrestlerem WWE. To jest tak samo, jak byś powiedział, że byłeś w NFL, a nie CFL. Dopóki All Elite Wrestling nie powiększy się, to nie będzie żadnej konkurencji dla WWE, ale jestem bardzo dobrej myśli. Wiele przyjemnych momentów stoi przede mną otworem, tak więc uważnie patrzę na to, co przyniesie przyszłość”.

» WWE Women Charlotte Flair pojawi się 6 sierpnia na evencie Cricket Wireless Authorized Retailer w Oak Park w Michigan. Spotkanie z wrestlerką odbędzie się w godzinach od 11 do 13. Wydarzenie to trwać będzie przez kilka dni, a 11 sierpnia na WWE PPV SummerSlam przeciwniczką byłej mistrzyni SmackDown Women’s będzie legendarna wrestlera WWE Hall of Famer Trish Stratus. Tak więc zapowiada się kolejna ciekawa walka z udziałem kobiet.