Roman Reigns komentuje atak ze SmackDown Live, Beth Phoenix komentuje konflikt Edge’a z Becky Lynch, Wiadomość Mikaze do Sashy Banks

» WWE Superstar Roman Reigns za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat tego, co spotkało go w ubiegły wtorek na SmackDown Live.

“W tej chwili myślę, że incydent z #SDLive był największym błędem załogi, którą uwielbiam oraz szanuję. Szanuję maszynę oraz zespół, który ją buduje i jestem w stanie zrozumieć, to że błędy czasami się zdarzają”.

Warto zauważyć, że 11 sierpnia na SummerSlam rywalem Romana Reignsa będzie Daniel Bryan.

» Wiele osób wie, że Beth Phoenix jest żoną WWE Hall of Famera Edge’a. Na początku 2019 roku w internecie pojawiły się informacje odnośnie narastającego konfliktu między Adamem Copelandem, a obecną WWE RAW Women’s Champion. Beth ostatecznie zakończyła spór, a następnie wypowiedziała się w tej sprawie:

“Co do cholery to było? Becky Lynch ma wielkie usta, co doceniam. Jednak nie sądzę, żeby zrozumiała, że ugryzła się bardziej niż jest w stanie, to poczuć. Ja podążałam za moim mężem i wiem, do czego on jest zdolny. Becky i Adam posunęli się za daleko, więc nadszedł moment, w którym musiałam się włączyć w ten konflikt – Po prostu zróbmy, to chłopaki”.

» Mąż Sashy Banks, czyli Sarah Ton (Mizake) za pośrednictwem Instagrama udostępnił “słodką wiadomość” z okazji rocznicy ślubu, która brzmi następująco:

“9 lat temu poznałem dziewczynę moich marzeń. 8 lat temu poprosiłem ją, aby została moją dziewczyną. 7 lat temu poprosiłem ją o poślubienie mnie. 3 lata temu uczyniłaś mnie najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Dzisiaj wciąż inspiruje mnie do bycia lepszym facetem i człowiekiem. Kocham Cię @sashabankswwe coraz bardziej z każdą sekundą. Jeszcze wiele lat z tobą kochanie”.