Beth Phoenix o dołączeniu do NXT i roli Edge’a w WWE, The Viking Raiders oficjalnie pożegnali się z NXT, Kto pretendentem do WWE NXT UK Title?

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT TV do loży komentatorskiej dołączyła WWE Hall of Famer Beth Phoenix, dzięki czemu będzie mogła komentować przyszłotygodniowe wydarzenia związane z NXT wspólnie z Mauro Ranallo i Nigelem McGuinnessem. W poniżej zamieszczonym materiale wideo “The Glamazon” wypowiedziała się na temat rozwijania swoich umiejętności komentatorskich:

“Na szczęście publiczność wybaczyła mi, ponieważ wiedzieli, że dopiero się uczę i wzrastam w roli komentatora. Nie mogę się doczekać tego, co przyniesie przyszłość, ponieważ jestem podekscytowana tym produktem. Bycie częścią NXT, to coś niesamowitego, ale co będzie dalej? Zobaczymy”.

Czy możesz liczyć na pomoc swojego męża?

“Czy Edge daje mi pomocne informacje? Och, on jest największym krytykiem. To tylko, dlatego, że kocha produkt NXT. On uczy wielu chłopaków i dziewczyn i cieszy się z bycia tatą. Od pierwszego momentu Edge był osobą, która we mnie bardzo wierzyła i tak pozostało do dzisiaj. Teraz rozwaliłam jego ego i będę musiała sobie z tym poradzić, kiedy wrócę do domu, więc hahaha”.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT, NXT Tag Team Champions The Viking Raiders, poinformowali o rezygnacji z tytułów mistrzowskich i przekazali je Williamowi Regalowi. W trakcie tego segmentu zjawili się The Street Profits, panowie chcieli stoczyć pojedynek z The Viking Raiders, który zakończył się No Contestem z powodu ingerencji ze strony The Forgotten Sons oraz Oneya Lorcana i Burcha. William Regal nie podał jeszcze informacji odnośnie przyszłości tytułów mistrzowskich NXT Tag Team, ale wydaje się, iż do walki o nie dojdzie na najbliższym TakeOver, gdzie będziemy świadkami Fatal Four Way Matchu z udziałem The Undisputed Ery, The Forgotten Sons, The Street Profits i Burcha & Lorcana.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT UK, Jordan Devlin pokonał Ligero, dzięki czemu zakwalifikował się do Fatal Four Way #1 Contenders Matchu, który wyłoni przeciwnika WALTERA w walce o tytuł mistrzowski NXT UK. Fatal 4 Way Match odbędzie się za trzy tygodnie. Obecnie zakwalifikowali się do niego tacy wrestlerzy, jak: Jordan Devlin, Joe Coffey oraz Dave Mastiff. Warto przypomnieć, że na najbliższym NXT TakeOver: New York rywalem WALTERA po raz kolejny będzie Pete Dunne.