Narasta konflikt Y2J z Mattem Riddle, Adam Page o swobodzie panującej w AEW, Amazing Red uczestnikiem NJPW Super J-CUP 2019

0

» WWE NXT Superstar Matt Riddle odpowiedział Chrisowi Jericho, który ten jakiś czas temu zaoferował mu kilka rad dotyczących kariery byłego zawodnika MMA. Ta akcja sprawiła, że Y2J znalazł się na liście z facetami z WCW, których chce pobić zanim przejdą na emeryturę. Tak prezentuje się odpowiedź wrestlera NXT:

„Co jest nie tak z tymi facetami z WCW? Najpierw Goldberg, potem Booker T, a teraz naprawdę nudny wrestler, który nienawidzi Bros (Lance Storm), a na koniec Y2J. Wszyscy chcą zostać pobici, zanim przejdą na emeryturę. Słuchajcie i uczcie się bracia”.

» Adam Page wypowiedział się na temat panującej swobody w All Elite Wrestling:

„Myślę, że ludzie nie są do tego przyzwyczajeni. Zrobiliśmy trzy programy. Po raz pierwszy nikt nie mówił mi, co mam powiedzieć. Robię, to co chcę. To wszystko jest w moich rękach. Nie sądzę jednak, aby ktokolwiek miał 100-procentową kontrolę nad tym, co robi w danym momencie, ale myślę, że kreatywni postąpili dobrze dając nam więcej swobody. Myślę, że dzięki temu nasz program będzie bardziej realistyczny. Tak więc cieszę się z możliwości pracy w AEW, gdzie mam wielkie możliwości tak, jak i pozostałe gwiazdy”.

» Federacja New Japan Pro Wrestling ogłosiła trzech kolejnych uczestników Super J-Cup, a są nimi: BUSHI, YOH oraz Amazing Red. Ten ostatni, to weteran wrestlingowy, który po raz pierwszy pojawi się w federacji NJPW na Super J-Cup. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedzianych uczestników i trzeba przyznać, że zapowiada się kolejne niesamowite widowisko:

* Amazing Red

* YOH

* BUSHI

* Caristico

* Ryusuke Taguchi

* Taiji Ishimori

* SHO

* Dragon Lee

* TJP