Uwaga na Spoilery! Szczegóły segmentu Brodiego Lee, Promo Malcolma Bivensa w NXT TV, Sam Roberts komentatorem WWE NXT TV?

» Podczas zeszłotygodniowego odcinka AEW Dynamite, The Dark Order’s “Exalted One,” Brodie Lee wspomniał o prezesie WWE, kiedy jeden z jego “stworków” kichnął przed nim. W zeszłym tygodniu wrestler AEW był gościem specjalnym w Talk is Jericho, gdzie wyjawił, w jaki sposób przekazywał swoje pomysły McMahonowi:

Rzuciłem mu wiele pomysłów, kiedy zajadał się sałatką. Za każdym razem, kiedy mu wręczałem swoje pomysły odpowiedź otrzymywałem taką samą – popatrzę na to w samolocie. Niestety ty wiesz, że nawet na to nie spojrzy. Były momenty, kiedy czekałem aż skończy się. Kiedy dostawałem taką informację i chciałem z nim porozmawiać, to znowu jadł.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo Lee zmusił swoich sługusów do nazywania go “Mr. Brodie”. Kiedy tego nie robili, on się na nich wściekał. Kiedy jeden z członków Dark Order ziewnął, Lee skomentował to w następujący sposób:

Czy w domu dzieje się coś, o czym chcesz mi powiedzieć? Czy istnieje powód twojego zmęczenia? Czy istnieje powód, przez który jesteś wyczerpany? Nie ma powodu byś ziewał w mojej obecności. Czy rozumiesz, co zmęczenie przekazuje ludziom? Pokazuje słabość. Czy jesteś słaby? W tym momencie wyglądasz na słabego. Nigdy więcej nie ziewaj w mojej obecności.

Podobno niektóre osoby będące w WWE były zdenerwowane z powodu ostatnich wypowiedzi Lee.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy Malcolma Bivensa, który pojawił się na zapleczu podczas odcinka NXT przedstawiając Rinka Singha i Saurava Gurjara, jako swoich podopiecznych nazywających się “Bivens Enterprises”. Wygląda na to, że WWE zmieniło lekko ring name dwóch wrestlerów. Warto przypomnieć, że Rinku oraz Saurav w zeszłym tygodniu zaatakowali i brutalnie pobili NXT Tag Team Championa Matta Riddle, ponieważ jego tag team partner utknął w Wielkiej Brytanii.

Cóż wspaniale jest słyszeć, że moja osoba się rozwija. Jestem menedżerem biznesowym. Podróżowałem po całym świecie, szukając największego, najgorętszego tag teamu, który mógłby przybyć ze mną do NXT. Kiedy Rinku Cię uderzy, spadniesz jak przywiązany do worka z cegłami. Saurav, jeśli się odważysz, to dostaniesz w twarz. Chciałbym to zobaczyć. Razem są “niesłyszalni”, ale we trójkę tworzymy rodzinę Bivens Enterprises.

Nazwa nowej stajni jest krytykowana przez fanów z powodu wykorzystania jednej części nazwy byłych ROH World Six-Man Tag Team Champions, Villain Enterprises (Marty Scurll, Flip Gordon, PCO oraz Brody King).

» Gospodarz SiriusXM Sam Roberts pełnił rolę komentatora podczas najnowszego odcinka WWE NXT TV. Sam za pośrednictwem Twittera wyjawił kulisy, w jaki sposób doszło do tego, iż miał możliwość komentować show NXT z Full Sail University:

Wielcy nocni ludzie! @TripleH postanowił spełnić moje marzenia i umieścić mnie na stanowisku komentatorskim w NXT. Nie możecie przegapić North American Championship Triple Threat Matchu oraz Women’s Gauntlet Matchu & Ostatni profesjonalny nadawca. Dziękuję wszystkim. Co za noc. #WeAreNXT.

]