Uwaga na Spoilery! Kto stoi za kolejnymi porwaniami w NXT?, Były Impact Wrestling Star debiutuje w NXT, Steve Austin o kulisach niezapowiedzianej walki z The Rockiem

» WWE Hall of Famer Steve Austin wypowiedział się na temat nieplanowanej walki z The Rockiem podczas WrestleManii:

Wtedy było trochę inaczej, więc jeśli będziesz mógł obejrzeć nasz pojedynek, to nie zobaczysz w nich chemii, ponieważ większość naszych ruchów nie było wcześniej zapowiedzianych. Niemniej jednak znajdują się tam pewne rzeczy, które można nazwać walką, The Rock wpakował się w głęboką wodę. Ja i The Rock byliśmy do siebie podobno, ponieważ słuchaliśmy głosu tłumu, a oni słuchali nas. Potrafiliśmy zrozumieć, to co chcą zobaczyć fani zgromadzeni na danej arenie, byliśmy na tym samym poziomie.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT, Joaquin Wilde przegrał w konfrontacji z Kushidą. Po walce McKenzie Mitchell przeprowadziła wywiad z Wildem, który stwierdził, że jest rozczarowany z powodu kolejnej porażki, ponieważ spodziewał się, że sytuacja będzie zgoła inna, kiedy pojawi się w NXT. Niespodziewanie podjechał samochód, który prawie uderzył Wilde’a i Mitchell, a następnie wyszło z niego dwóch zamaskowanych Luchadorów, którzy porwali Joaquina. Ta historia rozpoczęła się 11 marca podczas odcinka telewizyjnego NXT, kiedy zamaskowani wrestlerzy porwali Raula Mendozę. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto stoi za uprowadzeniami, jednak istnieją spekulacje, że KUSHIDA stworzył drużynę, który porywa przegranych wrestlerów. Poniżej przedstawiamy materiały wideo z dwóch akcji grupy porywaczy:

» Tej samej nocy w ringu NXT zadebiutował Dexter Lumis, który w swojej pierwszej walce w telewizji pokonał Jake’a Atlasa. Warto dodać, że Lumis, to były wrestler Impact Wrestling, Samuel Shaw, który nieco przerobił swoją postać. Był, to także debiut telewizyjny Atlasa, który był uczestnikiem styczniowego live eventu. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z konfrontacji tej dwójki: