Ronda Rousey oraz Cain Velasquez w siedzibie WWE – Powrót?, Odwołanie WWE Supershow live eventu, Tony Khan chwali progres MJF

» W tym miesiącu byli UFC Champions Cain Velasquez oraz Ronda Rousey pojawili się w siedzibie WWE HQ w Stamford. Zdjęcie jakie zostało opublikowane w internecie przez Caina doprowadziło do sporego zamieszania, ponieważ wizyta Rondy w siedzibie WWE miała być ściśle tajna i nikt nie miał o niej wiedzieć. Taka informacja została podana przez The Wrestling Observer Newsletter. Prezes WWE Vince McMahon był wściekły na Caina za wyciek bardzo ważnej informacji, zwłaszcza iż ten wiedział, że to co się dzieje w siedzibie WWE nie może wyjść na światło dzienne.

Według wcześniej wspomnianego źródła obecność Caina oraz Rondy w jednym czasie była zbiegiem okoliczności, gdyż spotkali się z przedstawicielami WWE omawiając zupełnie inne tematy nie związane ze sobą.

» WWE Supershow live event, który miał się odbyć 14 marca w Coca-Cola Coliseum w Toronto został odwołany. Arena potwierdziła, że wydarzenia “Road to WrestleMania 36” nie odbędzie się, a wszystkie osoby, które zakupiły bilety na to show, otrzymają zwrot we wszystkich punktach. Zmiany w harmonogramie wydarzeń, które miały odbyć się na arenie zostały spowodowane w wyniku rozwijającej się epidemii COVID-19.

» W najnowszym odcinku AEW Unrestricted, AEW President Tony Khan wypowiedział się na temat zaufania zdobytego przez MJF, co w późniejszym czasie zaowocowało podpisaniem 5-letniej umowy z AEW:

Praca z nim była dla mnie zaszczytem. Poszukiwałem grupy młodych facetów, takich jak MJF. Powiedziałem mu, że może przyjść do AEW i został gwiazdą, jeżeli obieca mi, że nie przejdzie nigdzie indziej. Podpisaliśmy długoletni kontrakt. MJF zarabiał niewiele pieniędzy, za to co robił, więc nie trudno było go przekonać. Myślę, że jego zaangażowanie oraz pracowitość było kluczem do kontynuowania współpracy. W związku z tym podpisaliśmy długoletnią umowę. On będzie gwiazdą telewizyjną przez długi czas.