Sami Callihan „Nie pojawię się na ŻADNYM wydarzeniu wrestlingowym”

Były Impact World Heavyweight Champion Sami Callihan za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojej obecności na eventach zapaśniczych twierdząc, że nie pojawi się na żadnym show do momentu aż koronawirus nie zostanie opanowany:

Fu-postacie, fu-historie. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo. Dopóki to się nie poprawi, nie pojawię się na ŻADNYM pokazie wrestlingowym. Błagam ludzi na całym świecie, aby uważali na siebie w tym niezwykle przerażającym czasie. Poradzimy sobie z tym”

Godzinę później na oficjalnym profilu wrestlera pojawił się kolejny wpis brzmiący w następujący sposób:

Moja rodzina… moje zwierzaki… ja jestem ważniejszy niż fałszywa walka w biznesie. Przepraszam. Nie zamierzam pojawiać się na wydarzeniach wrestlingowych do momentu, aż nie będziemy bezpieczni. Mam nadzieję, że wszyscy zrobią to samo. Świat. Wrestling, nie jest wart takiego poświęcenia.

Jak wiadomo kilka wydarzeń wrestlingowych zostało odwołanych z powodu epidemii koronawirusa. W ostatnim czasie WWE odwołało Supershow Live event z Toronto, ROH wycofało PPV z okazji 18 rocznicy powstania, a włodarze NJPW również zdecydowali się na taki, a nie inny krok.