Matt Riddle komentuje konflikt Goldberga z Zigglerem, Don Callis komentuje kupno Ring of Honor, Steve Austin komentuje wejście Triple H na WrestleManii

» WWE NXT Superstar Matt Riddle po raz kolejny skomentował wideo dotyczące Goldberga oraz Dolpha Zigglera, czyli dwójki wrestlerów rozdzielanych w restauracji w Las Vegas:

“Dlaczego nie spróbowałeś tego ze mną? Miałbym jeszcze lepszą historię do obejrzenia”.

Podczas “Watch Along” SummerSlam, Riddle opowiedział o napiętej historii z udziałem Billa, która miała miejsce na zapleczu, to było jeszcze zanim Matt nazwał swojego rywala najgorszym wrestlerem w branży.

» Executive Vice Presidents of Impact Wrestling Don Callis wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez AEW World Championa Chrisa Jericho, w którym wypowiedział się na temat pozyskania federacji Ring of Honor:

“Widziałem te plotki, które są dla mnie zabawne. W ciągu ostatnich dwóch lat niemalże codziennie spotykałem się z różnymi śmiesznymi plotkami. Sporo osób mówiło, że Impact Wrestling nie przetrwa zbyt długo, ale stało się zupełnie inaczej. Teraz pojawiły się plotki sugerujące zakup federacji Ring of Honor(hahaha), to zabawne jak jedno takie wydarzenie może całkowicie odmienić postrzeganie twojej osoby/firmy przez innych ludzi”.

» WWE Hall of Famer Steve Austin udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat najlepszego wejścia WWE COO Triple H w historii WrestleManii:

“Lemmy wykonał piosenkę do wejścia WWE COO Triple H podczas WrestleManii 17 i było to dla mnie najlepsze wejście w historii. Oglądanie, jak grają tę piosenkę, słuchanie, jak grają tę piosenkę. Nagle po minucie zjawia się Triple H, nigdy tego nie zapomnę, ponieważ do dzisiaj jak sobie o tym przypomnę, to na moim ciele pojawiają się ciarki. Wciąż oglądam WrestleManię 17 od czasu do czasu w WWE Network, ponieważ uwielbiam to co się kiedyś działo w WWE”.