Cain Velasquez o występie na live evencie w Meksyku, MJF żartuje z Cody’ego w mediach, Lance Storm dołączy do WWE

» Podczas ostatniego live eventu WWE w Meksyku, Cain Velasquez połączył siły z Humberto Carrillo i w walce drużynowej pokonali Luke’a Gallowsa oraz Karla Andersona. W poniżej zamieszczonym materiale wideo były UFC Champion skomentował swój występ:

“Cieszę się z przyjazdu do Meksyku – niezależnie od tego, czy rywalizuję, czy robię cokolwiek. Myślę, że ludzie tam są najlepszymi i najbardziej zagorzałymi fanami, z którymi spotkałem się podczas mojej kariery w MMA oraz WWE. Kilka razy występowałem przed fanami w Meksyku i czuję się świetnie. Przychodzę tutaj i występuję dla fanów, którzy zawsze byli ze mną od pierwszego dnia”.

» Wczoraj AEW Star MJF za pośrednictwem portali społecznościowych opublikował listę osób, z którymi nigdy nie będzie walczył, oczywiście taki zabieg miał na celu wyśmianie Cody’ego, który w 2016 roku opublikował listę w wrestlerami, z którymi chciałby się zmierzyć po odejściu z WWE. Warto przypomnieć, że w zeszłym miesiącu na gali PPV AEW Full Gear, MJF był obecny w narożniku Rhodesa, który walczył z obecnym AEW World Championem Chrisem Jericho. W trakcie walki MJF odwrócił się od swojego przyjaciela, przechodząc heel turn i w znaczącym stopniu przyczynił się do jego porażki.

» Lance Storm za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował o zamknięciu Storm Wrestling Academy, ponieważ od przyszłego tygodnia ma rozpocząć pracę w federacji World Wrestling Entertainment na stanowisku producenta odpowiedzialnego za organizację wydarzeń PPV. Z pewnością wiele osób nie pogodzi się z decyzją Lance’a o zamknięciu szkoły, w której uczyło się wielu niesamowitych wrestlerów.