Seth Rollins vs Shinsuke Nakamura ponownie w WWE TV?, Zaktualizowana karta Slammiversary 2020, Śmierć Tima Brooksa

» Dziś wieczorem na S1 zostanie wyemitowana powtórka gali WWE Survivor Series z 2018 roku. WWE On Fox na twitterze zamieściło materiał wideo z udziałem Setha Rollinsa oraz Shinsuke Nakamury pytając WWE o możliwość rewanżu pomiędzy tymi wrestlerami.

Seth Rollins stwierdził, że rewanż miał miejscu w ubiegłym roku podczas live eventu w Tokyo twierdząc, że ich walka była 20/30 razy lepsza niż z Survivor Series.

Na odpowiedź wrestlera z Azji nie musieliśmy czekać długo i brzmi ona w następujący sposób:

Zróbmy to jeszcze raz.

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków, które odbędą się podczas gali Slammiversary 2020:

Fatal 4 Way o Impact World Title
Eddie Edwards vs. Trey Miguel vs. Ace Austin vs. Mystery Opponent

Impact Knockouts Title Match
Deonna Purrazzo vs. Jordynne Grace (c)

Impact Tag Team Titles Match
Ken Shamrock & Sami Callihan vs. The North (c)

Impact X Division Title Match
Chris Bey vs. Willie Mack (c)

Gauntlet Match o wyłonienie nowej pretendentki #1 Contender do Knockouts Title
Alisha Edwards vs. Taya Valkyrie vs. Susie vs. Kiera Hogan vs. Havok vs. Kylie Rae vs. Kimber Lee vs. Nevaeh vs. Rosemary vs. Tasha Steelz

» Weteran wrestlingu “Killer” Tim Brooks zmarł w wieku 72 lat. Portal F4Wonline informuje, że doświadczony wrestler od kilku lat walczył z rakiem, co było przyczyną jego śmierci. Brooks przez wiele lat występował w Stanach Zjednoczonych, Japonii, czy Portoryko. Znany był również ze współpracy z obecnym WWE Hall of Famerem Roddym Piperem jako Bad News Brooks. W 1997 roku założył szkołę wrestlingową o nazwie North American Wrestling Alliance prowadząc również pokazy w Dallas. Killer był jednym z trenerów obecnego WWE NXT North American Championa Keitha Lee.