The Undertaker komentuje współpracę i fenomen Johna Ceny, Nikki Bella informuje o poważnej operacji swojej matki

» Gościem Coreya Gravesa w najnowszej odsłonie podcastu “After The Bell” był The Undertaker. Legenda branży wrestlingowej wypowiedziała się na temat niechcianego momentu oraz współpracy z Johnem Ceną.

Nie zrobiłbym kilku rzeczy, które zrobiłem. Nie pamiętam, który to był rok, ale wiem, że takie wydarzenie miało miejsce w The Garden. Pracowałem z Mankindem, po czym wspiąłem się na sufit, gdzie było pełno nietoperzy. Żałowałem tego po fakcie. Chciałem stworzyć wyjątkową postać, to był mój pomysł, ale lekko go żałowałem. Na szczęście nie mam zbyt wiele takich momentów, które chciałbym zupełnie wymazać.

Kiedy spotkałem Johna, nie pomyślałbym że znajdzie się w takiej pozycji, jakiej jest obecnie. Jestem mile zaskoczony tym, w jaki sposób John się rozwinął. Nigdy nie widziałem nikogo, ko tak długo otrzymywałby tyle negatywnych reakcji. Pamiętam, że dostałem 10-minutową owację na stojąco od fanów zgromadzonych na jednej z aren, wyjątkowe i szalone wspomnienie. Wiem, że John jest zwykłym facetem, ale jego etyka pracy jest nadzwyczajna, przez co miał przewagę nad resztą rosteru. Harmonogram poza pracą, aktywność i życie społeczne sprawiało, że można było go kochać, lub nienawidzić. Rzadko spotykał się z obojętnością. Pamiętam, że poprosiłem go, aby nauczył się używać słowa NIE! Nigdy tego nie zrobił. Udowodnił mi, że się myliłem mówiąc o wypaleniu swojej postaci. On jest niesamowity!

» Nikki Bella za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała o pomyślnym zakończeniu operacji Kathy, czyli swojej matki, która personalnie jest żoną Johna Laurinaitisa. Matka Nikki przeszła operację mózgu i przez najbliższe dni będzie przebywać na OIOM-ie.

ZOBACZ TAKŻE >>> Chris Jericho i Luther komentują kulisy dołączenia do AEW, Wydarzenia zapowiedziane na WWE NXT Great American Bash

Mama Bella pomyślnie przeszła zabieg! Cały świat modli się o jej wyzdrowienie! Dziękuję chirurgom, którzy zaopiekowali się nią w tak niesamowity sposób. Nie jestem w stanie wystarczająco Wam podziękować! Czuję ulgę i radość. Nie mogę się doczekać uścisku z moją mamą! Przez kilka dni będzie na OIOM-ie, ale kiedy będę mogła, to przytulę i pocałuję ją! @mrjohnlaurinaitis dziękuję za bycie z nią oraz naszą rodziną! Nie moglibyśmy przejść przez, to bez Ciebie! Kocham Cię!.