Chris Jericho i Luther komentują kulisy dołączenia do AEW, Wydarzenia zapowiedziane na WWE NXT Great American Bash

» W najnowszej odsłonie “Talk Is Jericho”, Chris Jericho oraz jego gość wypowiedzieli się na temat wprowadzenia do firmy AEW, Luthera. Y2J skomentował również pozycję Brandi Rhodes w AEW oraz jej przynależność do społeczności wrestlingowej. Z pewnością wiele osób nie wie, ale Luther miał być potencjalnym przywódcą The Dark Order, jednak plany te zostały zmienione ze względu na trudności związane z harmonogramem Luthera.

Wciąż staraliśmy dowiedzieć się, czy pasuje do takiej roli. Wciąż uważam, że jest to dobry pomysł i w przyszłości może został zrealizowany – powiedział Chris Jericho.

Trudno mi było pracować w dywizji kobiet, ponieważ nie mogłem ich dotknąć/skrzywdzić. Racja, byłeś tam maskotką – dodał Y2J. Pomyślałem, że to fajne, ponieważ miałem okazję zaprezentować się w telewizji. Od 4 do 10 grudnia zostałem poddany licznym testom, które musiałem przejść, aby oficjalnie dołączyć do AEW, a stało się to 11 marca. Zrobiłem wszystko, o co mnie poproszono. Brandi nadzorowała moją pracę i jestem jej wdzięczny za szansę oraz możliwość rozwoju. Sprowadziłem tutaj pięciu facetów: Jon Moxley, Dean Malenko, Matt Hardy, Jake Hager i ty – dodał Chris Jericho.

» Z niewielkim opóźnieniem dzisiaj zostanie wyemitowane wydarzenie Great American Bash wyprodukowane przez WWE NXT. Show odbędzie się w Full Sail University, a w walce wieczoru WWE Women’s Tag Team Champion Sasha Banks zmierzy się z NXT Women’s Champion Io Shirai w non-title matchu. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na show:

ZOBACZ TAKŻE >>> AEW DARK 30 Czerwca 2020: Wyniki

* Roderick Strong vs. Dexter Lumis – NXT Strap Match

Limited Commercials on This Week's Great American Bash Edition of ...

* Robert Stone & Aliyah vs. Rhea Ripley – 2-on-1 Handicap Match.
Jeśli Ripley przegra, to dołączy do The Robert Stone Brand.

Rhea Ripley takes on Aliyah & Robert Stone in a Handicap Match | WWE

* Oney Lorcan vs. Timothy Thatcher

WWE : New match for NXT Great American Bash

* NXT Women’s Champion Io Shirai vs. WWE Women’s Tag Team Champion Sasha Banks

WWE NXT The Great American Bash (1st July 2020): Start Time ...

* Dakota Kai vs. Tegan Nox vs. Mia Yim vs. Candice LeRae – Fatal 4 Way Elimination Match o miano pretendentki do NXT Women’s Championship.

WWE Announces Change To NXT The Great American Bash Match ...