Christian komentuje zwolenienie Zacka Rydera i wprowadzenie do HOF, Gerald Brisco dementuje plotki o zwolnieniu, Y2J o nowych członkach The Inner Circle

» Były WWE Superstar Christian udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego wprowadzenia do Hall of Fame oraz masowych zwolnieniach w WWE jednocześnie przewidując wielką karierę Zackowi Ryderowi.

To nie jest, coś o czym aktualnie myślę. Oczywiście, gdyby ktoś do mnie podszedł i powiedział, że powinienem znaleźć się w Hall of Fame, to ucieszyłbym się. Aktualnie nie myślę o wprowadzeniu do Hall of Fame.

Jestem zadowolony z tego, co udał mi się zrobić oraz osiągnąć w trakcie długoletniej przygody z wrestlingiem. Doceniam ludzi, którzy chcieliby mnie ponownie zobaczyć w ringu. Jeżeli chodzi o mnie, to nie jestem w stanie określić, kiedy oficjalnie moja przygoda z wrestlingiem dobiegnie końca. Może w tym roku, może za rok. Nie myślę o tym, doceniam ludzi którzy chcieliby zobaczyć mnie w WWE Hall of Fame.

Zwolnienia w WWE i przyszłość Zacka Rydera:

W tym okresie panuje pewnego rodzaju niepewność, która wpłynęła na wszystkich i ciężko jest mi wypowiadać się na temat osób, które utraciły pracę, które znam od bardzo dawna. Bardzo dobrze znam Zacka Rydera i myślę, że ta sytuacja pozytywnie wpłynie na niego i odpowiednio go zmotywuje. Wiem, że jest zdeterminowaną osobą, trzyma rękę na pulsie i wie, co jest istotne. Wiedziałem to już dawno temu oglądać jego program na YouTubie. Będzie dobrze, on przejdzie do kolejnego etapu w swoim życiu. Myślę, że zarówno jak osoba, jak i wykonawca znacząco się poprawi, kiedy otrzyma szanse na występy na scenie niezależnej. Nie ma innego wyjścia, musi iść dalej i nie poddawać się. To wszystko, co teraz może zrobić. To niecodzienna sytuacja, ale mam nadzieję, że wszystkie zwolnione osoby poradzą sobie jakoś z nią.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Jak uzdrowić wrestling? Krótki poradnik w kilku punktach

» Dziś rano pojawiła się informacja o zwolnieniu WWE Hall of Famera Geralda Brisco przez WWE. Długoletni pracownik WWE za pośrednictwem Twittera skomentował plotkę odnoszącą się do jego przyszłości w branży wrestlingowej.

Któryś writer popełnił błąd. Nie zostałem zwolniony, otrzymałem urlop od WWE. Nie wiem, kto udostępnił taką informację. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę i będę mógł pomagać młodym ludziom w znalezieniu odpowiedniego miejsca. #cantkeepawrestlerdown.

Możliwe, że Brisco powróci do WWE, kiedy sytuacja na świecie znacząco się poprawi. Jak wiadomo WWE Hall of Famer organizuje amatorskie imprezy wrestlingowe, które z powodu COVID-19 zostały odwołane. Poniżej przedstawiamy wpis byłego WWE 24/7 Championa:

» AEW Superstar Chris Jericho udzielił wywiadu dla Sportskeeda, w którym wypowiedział się na temat wprowadzenia nowych członków do The Inner Circle.

Nie wiem, wiele zależy od fabuły. Dla mnie wszystko opiera się na historii, którą opowiadamy, co pasuje, a co nie pasuje. Myślę, że kiedy jest się w kwadratowym pierścieniu, musisz wykorzystać swoją szansę. Obecnie nie szukamy nowych członków. Oczywiście nie jestem przeciwny takiemu pomysłowi, gdyż niektóre osoby są mile widziane, jednak obecnie mamy inne priorytety.