Chris Jericho o potencjale gwiazd AEW, Kolejna wiadomość tajemniczego hakera SmackDown, WWE odwołało tourne po Australii

» AEW Star Chris Jericho wypowiedział się na temat wielkiego potencjału rosteru AEW.

Myślę, że MJF jest bardzo podobny do Sammy’ego Guevary. Wspina się po drabince i wykonuje świetną robotę w wieku 23,24 lat. Myślę, że Darby Allin jest taki sam. Jungle Boy posiada ogromny potencjał. Podobnie jest z Scorpio Sky. Jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć Dr. Luthera oraz tych wszystkich rzeczy, do których jest zdolny. Myślę, że Trent będzie kimś wokół kogo zakręci się bardzo wiele spraw. Orange Cassidy jest kultową postacią i kiedy znów ludzie będę mogli pojawiać się na wydarzeniach, otrzyma on ogromny push. Myślę, że Santana, Ortiz oraz Hager poprawili się od momentu dołączenia do The Inner Circle.

» Na profilu tajemniczego hakera na Twitterze pojawił się kolejny materiał wideo. Tym razem nagranie rozpoczyna się od wysłuchania tajemniczej rozmowy nagranej na poczcie głosowej.

Wiadomość zostanie dostarczona, a następnie ujawniona zostanie prawda.

Wciąż nie wiadomo, kto ukrywa się pod gimmickiem tajemniczego hakera. Według zagranicznych źródeł tą osobą jest Mustafa Ali. Tajemniczy mężczyzna nie pojawił się na piątkowym odcinku SmackDown, jednak ma być on obeczny podczas najbliższego niebieskiego show.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Christian komentuje zwolenienie Zacka Rydera i wprowadzenie do HOF, Gerald Brisco dementuje plotki o zwolnieniu, Y2J o nowych członkach The Inner Circle

» Federacja World Wrestling Entertainment odwołała tourne po Australii. W lutym oficjele WWE ogłosili, że w sierpniu bieżącego roku gwiazdy wrestlingu powrócą do Australii oraz Nowej Zelandii. W tych krajach miały odbyć się trzy RAW Live eventy. Niestety zarówno wydarzenie w Melbourne, jak i Auckland zostało odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Na początku marca do sprzedaży trafiły bilety na wcześniej wspomniane wydarzenia. WWE Australia oraz lokalny promotor TEG DAINTY potwierdzili, że wydarzenia wretlingowe nie odbędą się w Melbourne oraz Sydney. TEG Dainty pracuje nad ustaleniem nowych terminów powrotu gwiazd WWE do Australii.