Gwiazdy WWE, które w najbliższym czasie będą chciały opuścić federację, otrzymają na to zgodę. Ta sytuacja wynika z powodu cięć budżetowych

Gwiazdy WWE otrzymają zgodę na odejście, Andrade przeprasza za kontuzję Apollo Crewsa, Jinder Mahal komentuje powrót na RAW

» Gwiazdy WWE, które w najbliższym czasie będą chciały opuścić federację, otrzymają na to zgodę. Ta sytuacja wynika z powodu cięć budżetowych wywołanych rozprzestrzenianiem się COVID-19. W ostatnim czasie kilkanaście osób pożegnało się z World Wrestling Entertainment. Profil WrestleVotes zauważył, że prawie każdy, kto złoży wniosek o dobrowolne zwolnienie, otrzyma zgodę:

Zasadniczo jeżeli wrestler będzie chciał odejść, to otrzyma zgodę, dlatego oficjele są lekko zmartwieni.

Ciekawe będzie, czy ktoś poprosi o zwolnienie w tym niepewnym czasie. W organizacji pojawiły się pewne obawy po zwolnieniu niektórych gwiazd, że kilkoro zawodników podąży ich śladami. Na obecną chwilę nic nie wskazuje na, to aby miało dojść do kolejnych masowych zwolnień. Pracownicy są bardzo wdzięczni firmie, ponieważ inwestują w nich swoje pieniądze i mogą pracować dalej.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Chris Jericho o potencjale gwiazd AEW, Kolejna wiadomość tajemniczego hakera SmackDown, WWE odwołało tourne po Australii

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW kontuzji nabawił się Apollo Crews. W związku z tym wrestler nie wystąpi na Money in the Bank, gdzie miał być uczestnikiem Ladder Matchu. Gala PPV odbędzie się 10 maja. United States Champion Andrade za pośrednictwem Twittera przeprosił za obrażenia doznane przez Crewsa w ich walce:

Przepraszam, że Cię kontuzjowałem @WWEApollo.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kto zastąpi Crewsa w MITB Ladder Matchu. Oto aktualna lista uczestników tej walki:

Rey Mysterio, Aleister Black, Daniel Bryan oraz King Baron Corbin.

» Podczas poniedziałkowego RAW w Performance Center powrócił Jinder Mahal. Były WWE Champion pokonał Akire Tozawę. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy krótką rozmowę Jindera z reporterem WWE:

Gratulacje? Chcesz mi pogratulować? Czuję brak szacunku. Czuję brak szacunku okazywany ze strony moich rówieśników oraz WWE Universe. Ludzie myśleli, że odszedłem na dobre. Byłem kontuzjowany, przeszedłem operację kolana… oni czuli, że odszedłem. Jestem byłym United States oraz WWE Championem. Nie zapomniałem o tym. Akira Tozawa również o tym nie zapomniał, sugeruję wszystkim, abyście o tym pamiętali.