Ric Flair pozostanie w WWE, czy dołączy do AEW?, Co wydarzyło się po SmackDown?, Powrót NXT do francuskiej telewizji

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że kontrakt WWE Hall of Famera Ricka Flaira z WWE wygaśnie pod koniec bieżącego oku. Na obecną chwilę, nie wiadomo czy The Nature Boy zdecyduje się na przedłużenie umowy, jednak gdyby podpisał nową umowę, to byłaby ona dla niego bardzo korzysta nawet bardziej niż poprzednia, gdyż na stole, postawione zostały niebagatelne pieniądze. Jak wiadomo Ric jest bardzo dobrym przyjacielem prezesa AEW, Tony’ego Khana, który z pewnością widziałby go u siebie w federacji, dla której byłby bardzo wielkim wzmocnieniem.

» Po zejściu z anteny piątkowego odcinka SmackDown odbył się brawl, podczas którego obecny WWE Universal Champion “The Fiend” Bray Wyatt zaatakował Daniela Bryana, The Miza, Dolpha Zigglera oraz Kinga Barona Corbina. Piątkowy epizod TV SD zakończył się starciem drużynowym, w którym Miz i Bryan pokonali Corbina i Zigglera, a następnie dowiedzieliśmy, się że za tydzień poznamy pretendenta do Universal Title, który na Royal Rumble 2020 zmierzy się z Wyattem.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o powrocie WWE NXT do francuskiej telewizji. Show będzie nadawane na kanale “la chaine L’équipe” w każdą środę od przyszłego tygodnia. Zostanie on wyemitowany tuż po RAW oraz SmackDown. Komentatorami show wciąż będą Christophe Agius oraz Florian Gazan. Warto przypomnieć, że NXT w przeszłości było nadawane we Francji, na kanale “Action”, ale w 2014 roku zrezygnowano bez podania konkretnego powodu.